SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 14:02
Başkan Yıldırım'dan mesaj var... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım yeni sezon öncesi camiayı kucaklayıcı açıklamalarda bulundu. 

Yılport Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu. Birliktelik mesajları veren Başkan Yıldırım, 'Tek yumruk olma' vurgusu yaptı. 

2021-2022 Sezonunun artık geride kaldığını söyleyen Başkan Yıldırım, "Geçirdiğimiz dönemde sizleri tatmin edecek bir yönetim tarzı ve futbol sergilememiş olabiliriz. Ancak Yılport Samsunspor’umuzun başarısı için çok savaşlar verdiğimizin ve niyetimizin her zaman iyi olduğunun bilinmesini isteriz.

Geçmiş dönemde olduğu gibi gelecek dönemde de takımımız için Büyük Taraftarımızın itici gücümüz ve 12. adamımız olduğunun farkındayız. Artık inanıyoruz ki bu zorlu yolda bizi bir an olsun yalnız bırakmayacağınızdan hiç şüphemiz yok! Hep birlikte olursak başarı kaçınılmazdır.

 

Her gün bir tecrübe daha kazanıyoruz ve bu tecrübeler doğrultusunda hatasız ilerlemeye çalışıyoruz. Bu sezon yaptığımız transferler umarım sizleri mutlu ediyordur. Ekonomik krizden geçerken bile bu transferlerin çok daha fazlasını yapmaya çalıştığımızdan hiç bir şüpheniz olmasın.

İnanın Yılport Samsunspor olarak sadece saha içi etkenler ile değil, aynı zamanda saha dışı etkenler ile de mücadele içerisindeyiz. Bu mücadelemizde büyük bir sabır gösteren ve bizleri anlayışla karşılayan siz vefakar ve cefakar taraftarlarımıza minnettarız. #BirlikteYükseleceğiz

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Şampiyonluk En Çok Samsun'a Yakışır" mottosu ile çıktığımız yolda gelin en alttan, en üste kadar sevdasına hizmet eden tüm gönüldaşlar TEK YUMRUK olalım. Takımımıza sahip çıkıp başarıya koşalım. Bizimle olmaya var mısınız Büyük Samsunspor Taraftarı?" ifadelerini paylaştı. 

0 Yorum

Yorum Yap