SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 22:33
Yılport Samsunspor’dan TFF’nin seçim açıklamasıyla ilgili paylaşım geldi Görseli
SAMSUNSPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Yılport Samsunspor, Türkiye Futbol Federasyonu’nun seçim açıklamasıyla ilgili paylaşımda bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından 18.07.2024 tarihi için Seçimli Genel Kurul kararı alındı. Ancak, açıklanan Genel Kurul tarihi oldukça geç olduğu gibi, bu tarihe kadar 3.5 aylık sürede ne gibi aksiyonlar alınacağı konusunda hiçbir bilgi kamuoyu ile paylaşılmadı.

Futbolumuzdaki mevcut ortam ve gidişat ile MHK ve VAR'ın günden güne artan haksız ve hakkaniyetiz kararları dikkate alındığında, her geçen gün kan kaybeden ve marka değeri düşen Türk Futbolumuzun kaybedecek bir dakikası dahi bulunmamaktadır. Her zaman temiz, adil ve eşit futbolu savunan Samsunspor Futbol Kulübü ve Camiası; Süper Kupadaki bardağı taşıran son damladan sonra, futbolumuzdaki bu mevcut ortam ve kötü gidişattan oldukça rahatsızdır.

Bu nedenle, Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun yapması gereken, ivedilikle alacağı aksiyonlar ile Türk Futbolunu bu kaos ortamından ve kötü gidişattan bir an evvel çıkarması olacaktır.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan talebimiz; sezon sonunu beklemeden hızlı bir şekilde Seçimli Genel Kurula gidilmesinin sağlanması ve herkes için adil bir seçimin gerçekleştirilmesidir.

Ayrıca, seçimli Genel Kurulda başkanlık yarışının çoklu adaylı yapılması ve TFF’nin tüm kurullarının da adil bir biçimde seçimle belirlenmesi gerekliliğini kamuoyunun dikkatine sunarız.

SAMSUNSPOR FUTBOL KULÜBÜ

0 Yorum

Yorum Yap