SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 23:59
Samsun'da Bu Hafta Görseli
ETKİNLİKLER

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Etkinlikler…

 

Korona Günlerinde Aşk

Tür: Tiyatro

Oyun İstanbul'da Pandeminin son günlerinde Levantenlerin de yaşadı SOLE Apartmanında geçer. Apartmanın renkli kişiliklerinin terası bir yaşam alanına dönüştürmeye karar vermesi ile gelişen traji-komik olaylar ve filizlenen bir aşk hikayesini anlatır. Oyunun önermesi ise Korona ile gördüğümüz

" Biz küçük ve ölümlü canlılarız, bize verilen nimetlerin farkına varıp hayatı daha güzel yaşamak gerekir" şeklindedir.
Yazan: Murat Can Kibiroğlu Yöneten: Cem Kaynar. Komedi Tek Perde.

22 Mart 2024 Cuma – 20:00

Bilet Al

 

 

Altı Üstü Komedi - Kabare

Tür: Kabare

“Altı Üstü Komedi" adlı kabare seyirci karşısına çıkıyor.

 Hayatın güncel manzaralarına farklı ve eğlenceli bir pencereden bakmaya çalışan Altı Üstü Komedi'yi Mustafa Arıkoğlu yazdı.

Şaşkın iki hırsızın girdikleri bir evde başlarına gelen olayları, telefon bağımlılığının sonunda gözünü acil serviste açan sakar bir adamın hikayesini, direksiyon dersi almak isteyen saf bir kadının, kıskanç kocasıyla eğitmeni arasındaki komik sürtüşmeleri anlatan oyun üç skeçten oluşuyor.

Sözlerini Mustafa Arıkoğlu’nun yazdığı, Aras Deniz Sipahi’nin bestelediği oyunun şarkılarını ise sevilen pop müzik sanatçıları Ege ve Soner Arıca seslendirdi.

26 Mart 2024 Salı – 20:30

Bilet Al

 

 

Şeker Portakalı

Tür: Tiyatro

Filiz Bozok'un uyarlayıp, yönettiği Şeker Portakalı oyunu, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
 

Çok fakir bir ailenin çocuklarından biri olan Zeze, 5 yaşında olmasına rağmen hayal gücü ve zekası çok gelişmiş, oldukça yaramaz bir çocuktur. Çok meraklı olan ve çevresindeki her şeyi keşfetmeye çalışan bu çocuk okumayı da erken yaşta öğrenmiştir, öğretmeninin gözdesi olmuştur. Yeni taşındıkları evde bahçedeki ağaçlardan biri olan şeker portakalı fidanı Zeze ile konuşmaya başlar ve çok iyi iki arkadaş olurlar. Zeze bir yandan yaramazlıklarına devam ederken diğer yandan da okuldaki başarısıyla öğretmeni ve çevresindekileri oldukça şaşırtır. Günün birinde Zeze bir yaramazlık neticesinde ayağını keser ve şehrin en güzel arabasına sahip olan Portekizli O’nu eczaneye götürür. Zeze Portekizli’den çok şey öğrenir ve bir süre sonra dost olurlar. Zeze bu dostluk sayesinde sevginin ne olduğunu anlamış ve eski yaramazlıklarını bırakmıştır.

Bu Eserin Sahnelenme Hakkı "1968 EDITORA MELHORAMENTOS LTDA, BRAZIL" Şirketinden Devralınmıştır.

Yazan: Jose Mauro De Vasconcelos 
Uyarlayan ve Yöneten: Filiz Bozok
Çeviren: Ezgi Özel Karaçay
Afiş Tasarım: Sunghee Park
Işık - Efekt: Şahin Akbaba
Yapımcı: Metin Bozok
Organizasyon: İlhami Akcan
Oyuncular:
Gökhan Soykök
Berika Cansu
Hüseyin Emre Durmaz
Oben Onur

28 Mart 2024 Perşembe – 20:00

Bilet Al

 

 

Tahsin Hasoğlu

Tür: Stand-Up

Tahsin Hasoğlu, şehrine geliyor...

29 Mart 2024 Cuma – 20:30

Bilet Al

 

 

19 Mayıs Akşamları Konserleri (Tasavvuf Müziği)

Tür: Konser

Tasavvuf Müziği Konseri 

Proje Danışmanı Nihat SENEN 

22 Mart 2024 Cuma – 20:30

Bilet Al

 

 

Küçük Denizkızı Ariel

Tür: Çocuk Oyunu

Yaş Sınırı: 3+
Süre: 45 Dakika

Ariel, Kral Triton'un en küçük ve en cesur kızıdır. Onun en büyük arzusu denizin üstündeki dünyayı öğrenmektir. Bir gün denizin üstünü ziyaret eden Ariel, bu sırada Prens Eric'i görür. Deniz kızının denizin üstüne çıkması ve gemi enkazlarından eşya toplaması yasaktır ama Ariel kalbinin sesini dinlemeye karar verir. Bu amaçla karada yaşama şansı elde etmek için cadı Ursula ile anlaşma yapar. 

23 Mart 2024 Cumartesi – 13:00

Bilet Al

 

 

Oyuncaklar Ülkesi

Tür: Tiyatro

Yaş Sınırı: 3-11 Yaş arası seyirciler için uygundur.
Süre: 40 dakika

Dedesi ve Ananesinin kitabında yer alan OYUNCAKLAR ÜLKESİ ’ne olan yolculuğunda Yusuf’a eşlik eden Okan oyuncaklara pek de hoş davranmaz. Oyunumuza seyirci olarak çocuklarla beraber oynanan oyunlarla yüreği yumuşayan Okan, oyuncakların ve arkadaşlıkların kıymetini bilmeyi öğrenir.

23 Mart 2024 Cumartesi – 15:00

Bilet Al

 

 

Ganzago’nun Öldürülmesi

Tür: Tiyatro

Büyük Oyunu 12+

2 Perde - 2 saat 35 dakika

Yazan Nedyalko Yordanov
Çeviren Hüseyin Mevsim
Yöneten Farid Bikchantaev

Dünya edebiyatının en önemli yazarlarından William Shakespeare, tiyatro dünyamıza birçok eser bırakmıştır. En bilinen eserlerinden biri olan Hamlet oyunu aynı zamanda çok sayıda yazara ilham kaynağı olmuştur.
Prens Hamlet’in babası, amcası Claudius tarafından zehirlenerek öldürülmüştür. Tahta geçen yeni Kral Claudius Hamlet’in annesiyle evlenmiştir. Gonzago’nun Öldürülmesi oyunu bu trajedinin yansımasıdır.
Prens Hamlet, babasının intikamını almak, amcasının vicdan azabını ve suçluluk duygusunu ortaya çıkarmak için tiyatro sanatının gücünden faydalanmak ister. Elsinore şatosuna seyyar bir kumpanya getirtir. Hamlet’in hikâyesini bu kez kumpanyanın gözünden izleyelim.

26 Mart 2024 Salı – 20:30

Bilet Al

 

 

Keloğlan ile Uzaylılar

Tür: Çocuk Oyunu

Keloğlan ile Uzaylılar Samsun DOB

27 Mart 2024 Çarşamba – 10:30

Bilet Al

 

 

Gösteri Karnavalı

Tür: Çocuk Tiyatrosu

Yaş Sınırı: 3+
Süre: 60 Dakika

Tiyatro, Dans ve Müzik bir arada bu KARNAVAL'da... Nasreddin Hoca, Karagöz ile Hacivat, Transformers Bumble B Robotu, Tom ve Jerry, Uğur Böceği ile Kara Kedi, SpiderMan ve Pamuk Prenses… ''Tüm Karakterler AYNI Sahnede ve "KSM Gösteri Karnavalı"nda Sizleri Bekliyor…

27 Mart 2024 Çarşamba – 17:30

Bilet Al

 

 

Memurin Faslı

Tür: Tiyatro

Yaş sınırı bulunmamaktadır.
Süre:
 70 Dakika / Tek Perde

Geleneksel orta oyunu tipleri ile günümüzün modern insanını birleştirdiğimiz, 6 hiciv sunuyoruz sizlere! Hayal ile gerçek arasındaki bağını yitirmiş bir memur, ömrünü eşeklikle heba etmiş bir hayalet, hakları için debelenen bir grup işçi, sahibinin sesi bir dalkavuk, tetikte bir kalabalık ve barınağa terkedilmiş rus tazısı İvan'ın hikayesi. Al gözüm seyreyle! Geleneksel orta oyunu tipleri ile günümüzün modern insanını birleştirdiğimiz, 6 hiciv sunuyoruz sizlere! Hayal ile gerçek arasındaki bağını yitirmiş bir memur, ömrünü eşeklikle heba etmiş bir hayalet, hakları için debelenen bir grup işçi, sahibinin sesi bir dalkavuk, tetikte bir kalabalık ve barınağa terkedilmiş Rus tazısı İvan'ın hikayesi. Al gözüm seyreyle!

28 Mart 2024 Perşembe – 20:30

Bilet Al

 

 

Onur Gökçek Stand-Up

Tür: Stand-Up

Paylaştığı Stand-Up performansları ve Nemlizade dizisi ile beğeni toplayan Onur Gökçek, canlı gösterinin değerini bilenlere, tespitlerle süslediği en yeni ve en komik hikayelerini tek kişilik gösterisinde anlatıyor. Onur Gökçek, 26 Mart Salı 20.30’da Samsun Cool Chicken's’ta!

26 Mart 2024 Salı – 20:30

Bilet Al

 

 

İyi Ki Doğdun Mozart

Tür: Opera

Samsun Devlet Opera ve Balesi, müzik dünyasının dehası Wolfgang Amadeus Mozart’ın doğum gününü unutulmaz bir konserle kutluyor. Bu özel gecede, Mozart’ın klasik eserleri, Samsun’un seçkin sanatseverleriyle buluşacak ve izleyicilere unutulmaz bir müzikal deneyim yaşatacak.

Samsun Devlet Opera ve Balesi’nin bu özel konseri, 23 Mart Cumartesi günü saat 20:30’de Aydın Gün Salonu’nda gerçekleşecek. Aydın Gün Salonu, sanatseverlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. Bu klasik müzik şöleninde, Mozart’ın büyülü dünyasına ortak olun.

23 Mart 2024 Cumartesi – 20:30

Bilet Al

 

 

Doğaçlama Atölyesi

Tür: Doğaçlama Tiyatro

Ebeveynler ve çocukları için eğlenceli bir deneyim anne-baba-çocuk sahnesi!

Ebeveynler ve çocukları için harika bir fırsat! Anne-baba-çocuk sahnesinde doğaçlama tiyatro yapmaya ne dersiniz?

8-12 yaş arası çocuklarınızla birlikte sahneye çıkın ve MEB onaylı Yaratıcı Drama Lideri Sema Yıldız Erşan ile keyifli bir deneyim yaşayın. Bu özel etkinlik hem eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak hem de çocuklarınızla birlikte öğrenmeye teşvik edecek. Kontenjan sınırlıdır, bu heyecan verici deneyimi kaçırmayın!

24 Mart 2024 Pazar – 11:00

Bilet Al

 

 

Sinemalar…

 

 

Gece Yüzüşü

Tür: Korku

Filmde, dejeneratif bir hastalık nedeniyle erken emekliliğe zorlanan eski bir birinci lig beyzbol oyuncusu olan Ray Waller, endişeli eşi Eve, genç kızı Izzy ve küçük oğlu Elliot ile yeni bir eve taşınır. Her şeye rağmen gizlice profesyonel spor hayatına dönmeyi ümit eden Ray, Eve'i yeni evin arka bahçesindeki ışıltılı yüzme havuzunun çocuklar için eğlenceli olacağına ve onun fizik tedavisine katkı sağlayacağına ikna eder. Ancak evin geçmişindeki karanlık bir sır, aileyi kaçınılmaz dehşetin derinliklerine sürükleyecek, kötü niyetli bir gücü açığa çıkaracaktır.

Yönetmen: Bryce McGuire
Oyuncular: Amélie Hoeferle, Wyatt Russell, Kerry Condon

Bilet Al

 

 

Oppenheimer

Tür: Biyografi

Oppenheimer, Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer'ın hayatına odaklanıyor. Filmde Julius Robert Oppenheimer’ın, İkinci Dünya Savaşı sırasında atom bombasının geliştirilme sürecindeki rolü gözler önüne seriliyor.

Yönetmen: Christopher Nolan
Oyuncular: Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon

Bilet Al

 

 

Aile Çıkmazı

Tür: Komedi

Perihan başarılı bir arkeologdur. Mısır'da görevli olduğu bir kazıya kardeşi Fedai'yi de kendisine yardımcı olması için götürür. Fedai, ablasından habersiz yakın arkadaşı Ali Kemal'i de yanına alınca Mısır'ın kıymetli hazinelerinin akıbeti de bir anlamda bu ikilinin insafına kalmıştır. Perihan gibi arkeolog olan Şevket aynı kazı alanında görevlidir. Ve tanışmalarıyla aşkları da başlar. Kazının baş lideri Cemil hocadır. Cemil hoca bu hazinelerin bulunmasını yıllardır beklemektedir. Kazıda bulunan eserlerin içinden birisi diğerlerinden daha değerlidir. Bulunan eserler Cemil Hoca kontrolünde Mısır müze yetkililerine verilir. Mısırdan günümüze Perihan ve Şevket'in evliliği taşınır. Çiftin iki çocuğu olur. Zaman içinde evliliklerinde sorun yaşamaya başlayan Perihan ve Şevket bir süre evlerini ayırır. Tüm bunlar devam ederken; Mısır müze müdürü El Sayed'den, Perihan'a bir telefon gelir. Yıllar önce Mısır kazısında bulunan eserlerden en kıymetlisinin sahte olduğu ortaya çıkınca ailenin hayatı tamamen değişir.

Yönetmen: Emre Bahadır Çırakoğlu
Oyuncular: Bihter Dinçel, Muharrem Türkseven, Ferit Aktuğ

Bilet Al

 

 

 

Kara Cin Laneti

Tür: Korku

İnci geçmişte yaşadıklarından ötürü intikam almak için planlar yapar. Tüm bu olaylar sırasında yaşanan esrarengiz ve karanlık durumu fark edip İnci’nin peşine düşen Ahmet ve Mercan Hoca ise gerçekleri ortaya çıkarmak ve laneti çözmek için iş birliği yapar.

Yönetmen: Mustafa Özer
Oyuncular: Berkant Aksoy, Melike Akdağ, Mehmet Kancar

Bilet Al

 

 

Adaletin Eli

Tür: Aksiyon

Kasabayı ve geriye kalan tek ailesini korumak için her şeyi yapabileceğini, hatta öldürmeyi bile göze alabileceğini öğrenen Cash için yolculuk gitgide zorlaşır, iyi ve kötü arasındaki çizgiler bulanıklaşır ve genç adam bir kâbusun içine çekilir.

Yönetmen: Eshom Nelms, Ian Nelms
Oyuncular: Garret Dillahunt, Orlando Bloom, Andie MacDowell

Bilet Al

 

 

Dedektif Conan: Siyah Demir Denizaltı

Tür: Anime

Dünya genelindeki tüm mühendisler; dünya genelindeki tüm polis güçlerine ait güvenlik kameralarını bağlama operasyonu için bir deniz üstü tesis olan Pasifik Boyu’nda bir araya geldiler. Bu sırada Conan, Sonoko'nun davetiyle Dedektif Çocuklar ile Hachijo-jima'yı ziyaret eder ve FBI ajanı Shuichi Akai'nin kendilerine Black Organization'dan Gin tarafından Almanya'da bir Europol çalışanının öldürüldüğünü bildiren bir telefon alır. Huzursuz olan Conan, tesisin içine sızar ve bir kadın mühendisin Black Organization tarafından kaçırıldığını keşfeder.

Yönetmen: Yuzuru Tachikawa

Bilet Al

 

 

Mükemmel Aile

Tür: Komedi

Her biri kendi dünyasında yaşayan aile; oyunculukla aklını bozmuş bir anne, boks maçlarında ringe çıkarak dayak yiyen ve bunu bağımlılık yapmış bir baba, ilaçların yan etkilerini görmek için çeşitli ilaçlar içen takıntılı bir dayı, ölmek isteyen karamsar bir kardeş ve yaptığı işe tövbe edip çıka gelen kiralık katil teyze… Bir gün yıllardır kendilerinden uzakta yaşayan kızları Zeynep’in doğum yapacağını öğrendikleri video ile İstanbul’dan Antalya’ya yola çıkarlar.

Yönetmen: Hakan Eser
Oyuncular: Şahin Irmak, Didem Balçın, Güven Kıraç

Bilet Al

 

 

Bana Beni Anlat

Tür: Komedi

Bana Beni Anlat, geçirdiği kaza sonucu unutkanlık hastalığına yakalanan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. 30’lu yaşlarının başında olan Çınar’ın hayatı geçirdiği trafik kazası sonrası alt üst olur. Aldığı darbeler nedeniyle Çınar, demans hastalığının bir türüne yakalanır. Hastalığın etkisiyle Çınar, okuduğu ya da izlediği şeylerin bilinç altına yerleşmesiyle her gün farklı bir mesleğe ilgi duyar. Bir gün itfaiyeci olmak isterken başka bir gün imam olmayı planlar. Kazada ailesini kaybedince amcası ile birlikte yaşamaya başlayan Çınar'ın bu sürecinde destek olması için bir yardımcı aranır. En büyük hayali oyuncu olmak olan ancak bir türlü hayallerine ulaşamayan hemşire Öykü, işi kabul etmek zorunda kalır. İkisi arasında çok geçmeden bambaşka bir bağ oluşacaktır.

Yönetmen: Fuat Yılmaz
Oyuncular: Hande Arısoy, Eren Pekgöz, Cem Belevi

Bilet Al

 

 

Neandria

Tür: Dram

Bir ekolojik olarak sürdürülebilir film yapım girişimi olan Neandria, antik kentin yakınlarındaki yoksul bir köyde, annesiyle birlikte yaşayan ve atletizm yarışlarına hazırlanan Suna adlı bir genç kadını odağına alıyor.

Yönetmen: Reha Erdem
Oyuncular: İzzy İsmail, Ahmet Rıfat Şungar, Deniz İlhan

Bilet Al

 

 

Nisan

Tür: Dram

Film, kapısının önünde bir yavru köpeği bulmasıyla hayatı değişen Tamer'in hayatını konu ediniyor.

Yönetmen: İbrahim Bülbül
Oyuncular: Canan Nezirova, Erhan Ufak, Reşhat Kesemenli

Bilet Al

 

 

Tay 2: Ebabil Takımı

Tür: Animasyon

Tay, annesi ve Jabal; Kudüs’te Halifenin hizmetinde, gönlü Mekke’ye bağlı, devlet için ulaklara hizmet edebilecek binek hayvanları yetiştiren Hasan'ın çiftliğinde yaşar. Bir gün çiftliğe Komutan Ziya gelir, Kudüs’ten Mekke’ye gizli bir haber iletilmelidir; halifenin ordusundaki casusların listesi...

Yönetmen: Nurullah Yenihan

Bilet Al

Bilet Al

Bilet Al

 

 

 

Hayali

Tür: Korku

Imaginary, doğup, büyüdüğü eve geri dönen ve orada beklenmedik durumlarla karşılaşan bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Bir kadın, aradan geçen yılların ardından çocukluğunun geçtiği eve geri döner. Burada çocukluğunda arkasında bıraktığı hayali arkadaşının çok gerçek olduğunu ve gittiğinden beri çok mutsuz olduğunu keşfeder.

Yönetmen: Jeff Wadlow
Oyuncular: Veronica Falcon, Betty Buckley, Matthew Sato

Bilet Al

Bilet Al

 

 

Geride Kalanlar

Tür: Komedi

Amerika’nın prestijli yatılı okullarından birinde tarih öğretmeni olan Paul Hunham'ı ne çalışma arkadaşları de öğrencileri sever. Bu nedenle 1970’i 1971’e bağlayan yılbaşı tatilinde, okulda nöbetçi öğretmen olarak kalacak kişi seçildiğinde buna kimse şaşırmaz. Paul görevi gereği okulda kalan öğrencilere nezaret etmesi gerekir, ama öğrencilerin hepsi bir yerlere kaçınca zeki ama disiplinden uzak öğrencisi Paul’le baş başa kalırlar. Onlara baş aşçı Mary de eşlik eder. Sinir bozucu bir öğretmen, yas tutan bir aşçı ve ailevi problemleri olan bir öğrenci 2 haftalık tatili birlikte geçirmek zorundadırlar.

Yönetmen: Alexander Payne
Oyuncular: Paul Giamatti, Dominic Sessa, Da'Vine Joy Randolph

Bilet Al

 

 

Süper Kahramanlar: Sihirli Dünya

Tür: Animasyon

Çılgın süper kahraman Kwai Boo yanlışlıkla kendini boyutlar arası bir evrende bulur. Fakat bu bilinmez sihirli Dünya’da efsanevi Shu’nun altın asasını kaybeder. Bu nedenle o ve arkadaşları altın asayı tekrar bulmalıdır. Süper Kahramanlar geçmişin derinliklerinden yavaş yavaş yüzeye çıkan sihirli ve çılgın bir hazine avının peşinde sürüklenmeye başlarlar. Eninde sonunda sihirli altın asa bulunmalı ve ait olduğu müzeye iade edilmelidir. Asanın gücü çılgın süper kahraman Kwai Boo’nun da kendi hazinesini keşfetmesini sağlayacaktır.

Yönetmen: Yunfei Wang

Bilet Al

 

 

Tetikçi

Tür: Aksiyon

İki önemli Hollywood yıldızı; John Cena ve Alison Brie, aksiyon-komedi türündeki filmin başrolünde! Özel kuvvetler askeri olan Mason (Cena), ordudan emekli olmuştur fakat sivil hayatın rutinini çok sıkıcı bulmaktadır. Tam bu dönemde bir Güney Amerika ülkesinin devlet başkanıyla röportaj yapmaya gidecek ünlü gazeteci Claire’in (Brie) güvenliğini sağlaması teklif edilir. Fakat ikili röportaj için oradayken ülkede bir ayaklanma çıkar. Bir eski asker, bir gazeteci ve acımasız bir ülke lideri, hayatta kalmak ve bu karmaşayı sonlandırmak için güçlerini birleştirip zoraki bir ekip olurlar! 300 milyon $ gişe yapan unutulmaz aksiyon Taken’ın yönetmeni Pierre Morel’in yönettiği sürükleyici ve eğlenceli filmin senaristi ise uzun yıllar Jimmy Kimmel Live’ın yazarlığını yapan Jacob Lentz… Film Non-Stop, The Matrix Reloaded, The Book of Eli, Peppermint, Sound of Freedom ve Come Away’in yapımcılarının imzasını taşıyor.

Yönetmen: Pierre Morel
Oyuncular: Alison Brie, Alice Eve, John Cena

Bilet Al

 

 

Emanet

Tür: Aksiyon

Film, geçmişi sırlarla dolu oto tamircisi Orhan Usta’nın ve dağılmak üzere olan ailesinin, kendilerine ait olmayan bir “emaneti” korumak pahasına, her şeylerini kaybettikleri ama birbirlerini yeniden buldukları yirmi dört saatlik süreci anlatıyor.

Yönetmen: Ali İlhan
Oyuncular: Mustafa Üstündağ, Tuvana Türkay, Turgay Tanülkü

Bilet Al

 

 

Hayatımız Roman

Tür: Komedi

Aslı ve Öykü polisten kaçarken bir tesadüf sonucu yolları Roman mahallesine düşer. Belli bir süre burada barınmak zorunda kalırlar. Suçsuz olduklarını ispatlamaları gerek ama bunu ancak mahallenin önde gelen abisi Veli onlara yardım eder ve suçsuz olduklarını ispatlar. Daha sonra Öykü ve Nihat arasında aşk çoktan başlamıştır.

Yönetmen: Savaş Sancak
Oyuncular: Anıl Altan, Cem Belevi, Aslı Bekiroğlu

Bilet Al

 

 

 

Rahha

Tür: Korku

Film, bin yıldır bir büyünün altında kalan bir kral ile kraliçenin üzerindeki bu büyünün kalkmasını konu ediniyor.

Yönetmen: İlker Çavga
Oyuncular: Günce Ateş, Ayça Çataltaş, Ulukan Ağdaş

Bilet Al

 

 

Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki

Tür: Macera

Ailesini yok eden komploculara karşı başlattığı intikam savaşında Chani ve Fremen'lerle birleşen Paul Atreides'in yolculuğu anlatan Dune: Part Two'da, Paul hayatının aşkıyla, bilinen evrenin kaderi arasında bir seçim yapma durumunda kalırken, yalnızca kendisinin öngörebileceği korkunç bir geleceği engellemeye çalışır.

Yönetmen: Denis Villeneuve
Oyuncular: Rebecca Ferguson, Timothée Chalamet, Zendaya .

Bilet Al

Bilet Al

Bilet Al

 

 

Şaşkın Damat

Tür: Komedi

İlginç bir kişiliğe sahip çocuk doktoru Ali, güzel nişanlısı Dalia ile evlenmek üzeredir. Düğün günü eski bir dolandırıcı olan gelinin babası Daoud'un hapisten çıkmasıyla beklenmedik olaylar yaşanır. Ali kendisini bir anda bir çetenin intikam savaşının ortasında bulur; bu durum, düğün gününü ve heyecanla beklediği balayını mahveder.

Yönetmen: Rami Imam

Bilet Al

 

 

Erdal ile Ece

Tür: Komedi

Oto sanayide kuzeni Oğuz ile birlikte araç kaplama ve modifiye işleriyle uğraşan Erdal ile kurumsal bir şirkette yönetici olarak çalışan Ece uzun yıllardır birlikte olan evli bir çifttir. Film, günümüz evlilik ilişkilerinde sıkça karşılaşılan acı tatlı çatışmaları ve bu sırada ortaya çıkan birbirinden komik ve eğlenceli olayları birbirini seven bu ikilinin gözünden ayrı ayrı anlatıyor.

 

Yönetmen: Togan Gökbakar
Oyuncular: Şahan Gökbakar, Seda Türkmen

Bilet Al

Bilet Al

 

 

Kral Şakir: Devler Uyandı

Tür: Animasyon

Ünlü bir teknoloji firması, elektronik cihazların mobil hale gelip, yapay zeka ile hareket edebildikleri bir sistem geliştirmiştir. Şakir ve ailesi de bu firmanın yaptığı ürünlere hayranlık beslemektedir. Fakat Şirket’in sahibi Harun adındaki yatırımcı, geçmişte Şakir’in babaannesi olan arkeolog Seniha'nın önderliğinde keşif gezileri düzenlemiş ve tarihler öncesine ait bir taşı ortaya çıkarmıştır. Bu taşın içine hapsolmuş, kötü savaşçı ise, yüzyıllardır kilitli kaldığı bu taştan dışarı çıkar ve Harun’un içine girer. Harun, yarattığı teknolojik orduyu dünyayı ele geçirmek üzere harekete geçirir. Şakir ve ailesi ise, hem kayıp olan babaanne Seniha'yı bulmaya çalışacak, hem de dünyayı kötü niyetli savaşçıdan korumaya çalışacaklardır.

Yönetmen: Haluk Can Dizdaroğlu, Berk Tokay
Oyuncular: Mustafa Oral, Atilla Şendil, Didem Atlıhan

Bilet Al

Bilet Al

 

 

Zaferin Rengi

Tür: Dram

Film, Milli Mücadele'nin zaferle sonuçlanmasının arifesinde, hâlâ işgal altında olan İstanbul'da Harington Kupası kapsamında karşı karşıya geldiği Birleşik Krallık işgal kuvvetleri karma futbol takımına karşı zafer elde eden Fenerbahçe'nin bu galibiyetini, istiklâl mücadelesinde yer alan dönemin önemli isimleri eşliğinde anlatıyor.

Yönetmen: Abdullah Oğuz
Oyuncular: Gülper Özdemir, Nejat İşler, Kubilay Aka

Bilet Al

 

 

C Takımı

Tür: Komedi

Film, 1990'lı yıllarda lisede arkadaş olan bir grubun 30 yıl sonra yaşadığı komik olayları anlatıyor.

Yönetmen: Bora Onur
Oyuncular: Sera Tokdemir, Toygan Avanoğlu, Murat Akkoyunlu

Bilet Al

 

 

Zavallılar

Tür: Bilim Kurgu

Poor Things, bir bilim insanı tarafından hayata döndürülen genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Bella, trajik bir şekilde ölür. Ancak sıra dışı bir bilim insanı olan Dr. Godwin Baxter beynini, bir bebeğin beyni ile değiştirerek onu hayata döndürür. Bexter’ın koruması altında olan Bella, etrafındaki dünyayı keşfetmek için kendini keşfetme yolculuğuna çıkar. Bu sırada onun yolu, becerikli ve ahlaksız bir avukat olan Duncan Wedderburn ile kesişir ve ikisi kıtalar arası çılgın bir maceraya atılır.

Yönetmen: Yorgos Lanthimos
Oyuncular: Willem Dafoe, Emma Stone, Mark Ruffalo

Bilet Al

 

 

Efsane

Tür: Komedi

Çorum’da yaşayan Sadık ve ailesi binlerce yıllık aile geleneği olarak yoğurtçuluk yapmakta, yoğurtlarının lezzeti ve şifasıyla bilinmektedirler. Bu efsane yoğurdun sırrı ise ailenin en büyüğü olan Dede tarafından saklanmakta ve yoğurtları o yapmaktadır. Ancak bir yaz günü dedenin evinin çatısına kar yağması her şeyi değiştirecektir… Efsaneye göre sırra sahip olanın çatısına yaz günü kar yağarsa o sır başkasına aktarılmalı, aileden başka birine el verilmelidir. Eğer verilmezse, ailenin başına büyük felaketler gelecek ve helak olacaklardır. Bir an önce el verilmesi için Yoğurtçuoğlu ailesinin tüm fertleri bir araya gelmelidir. Buna Sadık’ın İstanbul’da yaşayan ve ailesiyle görüşmeyen ikiz kardeşi Özgür’de dahildir. İkiz kardeşler Sadık ve Özgür binlerce yıldır nesilden nesile aktarılan efsane yoğurdun sırrını Dede’lerinden alabilmek için amansız bir mücadeleye girişeceklerdir.

Yönetmen: Selçuk Aydemir
Oyuncular: Cemile Canyurt, Cengiz Bozkurt, Ahmet Kural

Bilet Al

 

 

Lohusa

Tür: Komedi

Lohusa, bir anne ve babanın, doğumdan sonra yaşadıkları ilk 40 gün ve bu süre içinde başlarına gelen komik olayları anlatıyor.

Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Oyuncular: Gupse Özay, Onur Gürçay, Hazal Türesan

Bilet Al

 

 

Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör

Tür: Animasyon

Uzaya çıkan en genç insan olan Hayri, oldukça meşhur olmuş; üstün zekâlı öğrencilerin alındığı bir bilim teknik okuluna kabul edilmiştir. Artık mahallede çok az vakit geçiriyor, vaktinin çoğunu kendi tabiri ile “Yüz Yılın İcadı” olan dev robot Hayrimatör’e harcıyordur. Hayri, bir mühendislik harikası olarak tasarladığı halde Hayrimatör’ü çalıştıracak güç kaynağını bir türlü elde edememiştir. Hayri, uzaylı kahramanımız Zobi’nin desteğiyle Hayrimatör'ü çalıştırmayı başarır; ancak kötüler icadın peşine düşer.

Yönetmen: İsmail Fidan

Bilet Al

Bilet Al

Bilet Al

 

 

*Sırrını Biliyorum

Tür: Dram

Hasta olan annesini iyileştirmek için gizemli bir adamla anlaşma yapan Nora’nın sıra dışı hikâyesi.

Yönetmen: Battal Karslıoğlu
Oyuncular: Beren Gençalp, Timur Acar, Didem Balçın

Bilet Al

 

 

*Cesur Balina Katak

Tür: Animasyon

Halkı yok olma tehlikesiyle karşı karşıyayken, korkunç bir katil balina tarafından avlanan küçük bir beyaz balina olan Katak, son günlerinin şafağında olan büyükannesinin büyük aşkını bulmaya çalışır.

Yönetmen: Nicola Lemay, Christine Dallaire-Dupont

Bilet Al

 

 

*Demir Pençe

Tür: Spor

Kendisi çok başarılı bir güreşçi olan baba Fritz Von Erich, oğullarını da 1 numaraya taşımak için despot bir biçimde, zalimce yöntemler uygulamaktadır. Şampiyon kardeşler sporda zirveye doğru tırmanırken, tüm aile çalkantılı olaylara, büyük güçlüklere göğüs germek zorunda kalır.

Yönetmen: Sean Durkin
Oyuncular: Jeremy Allen White, Zac Efron, Harris Dickinson

Bilet Al

 

 

 

*Evie

Tür: Korku

Genç kız Evie, deniz kenarında lanetli bir kolye bulduğunda, onunla bağlantılı kötü varlığın farkına varmaz. Gücü onu ele geçirirken, kendisini ve sevdiklerini ele geçirmek isteyen ölümcül bir su iblisini serbest bırakır.

Yönetmen: Jamie Lundy, Dominic Brunt
Oyuncular: Jay Taylor, Holli Dempsey, Michael Smiley

Bilet Al

 

 

*Ölümcül Sır

Tür: Aksiyon

CIA'e yapılan şantajlar kontrol edilemez bir hale gelince, teşkilatın en iyi ajanı Vail (Aaron Eckhart) emekliliğini bir kenara bırakıp mecburen işinin başına döner. Ancak olaylar sıra dışı bir hal alınca, uluslararası bir komployla karşı karşıya oldukları ortaya çıkar. Vail ekibiyle birlikte olayları çözmeye çalışırken, hayatta kalma mücadelesi verecek ve geçmişten gelen sırlar da çözülmeye başlayacaktır.

Yönetmen: Renny Harlin
Oyuncular: Nina Dobrev, Aaron Eckhart, Clifton Collins Jr.

Bilet Al

Bilet Al

 

 

 

*Queen Mary’nin Laneti

Tür: Korku

Film, bir ailenin 1938'de Cadılar Bayramı gecesi yaptığı yolculuğu çevreleyen gizemli ve şiddetli olayları ve günümüzde kötü şöhretli okyanus gemisindeki başka bir aileyle iç içe geçmiş kaderlerini araştırıyor.

Yönetmen: Gary Shore
Oyuncular: Alice Eve, Wesley Alfvin, Joel Fry

Bilet Al

Bilet Al

 

 

*Sevmek Yüzünden

Tür: Romantik

Bir aşk hikayesinin doğuşunun aktarıldığı filmde, beklenmedik bir anda geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan ve bu süreçte hemcinsi için mücadele eden güçlü bir kadının hikayesi anlatılıyor. Ayça Ayşin Turan, sürekli anlatılan beyaz atlı prens hikayelerinden bıkıp, kendi hayatına yön vermeye çalışan İdil’i canlandırırken, Serhat Teoman ise yaşadığı kaybın ardından kendi kabuğuna çekilen Ömer’e hayat veriyor.

Yönetmen: Ahmet Kapucu
Oyuncular: Serhat Teoman, Ayça Ayşin Turan, Ali Gözüşirin

Bilet Al

Bilet Al

Bilet Al

 

 

*BTOB TIME: Be Together the Movie

Tür: Gösteri

Film, BTOB'un verdiği 10. yıl özel konserini ve konserde yaşananları gözler önüne seriyor.

Yönetmen: Kim Jin-Chul

Bilet Al

Bilet Al

 

,

*Eflatun

Tür: Dram

Beş yaşında görme yetisini yitiren Eflâtun, babasının gözetiminde gölge ve ses oyunlarıyla hayata tutunmasını bilmiştir. Eflâtun, baba mesleği saat tamirciliğine babasından kalan dükkanda devam eder. Sesine âşık olduğu ve tanımadığı bir adamı bekler. Bir gün aradığı sesin sahibi olduğunu düşündüğü adam saat dükkanına gelir.

Yönetmen: Cüneyt Karakuş
Oyuncular: İrem Helvacıoğlu, Nazan Diper, Kerem Bürsin

Bilet Al

Bilet Al

 

 

 

*Hüddam 4: Ahmer

Tür: Korku

Film, uzun süredir istemelerine rağmen çocuk sahibi olamayan Erdem ve Gonca çiftinin, bir hocaya danıştıktan sonra yaşadıklarını konu ediniyor.

Yönetmen: Utku Uçar
Oyuncular: Alperen Aktaş, Eser Ağçalı, Tuğba Sükmen

Bilet Al

 

 

*Köylüler

Tür: Dram

Zamanla Jagna, köylülerin kıskançlık ve nefret nesnesi haline gelir ve bağımsızlığını korumak için savaşmak zorunda kalır. 19. ve 20. Yüzyıl Polonya kırsalında geçen hikayenin dramatik kırılmaları, değişen mevsimlere, tarlalardaki ağır işlere ve geleneksel bayramlara bağlanıyor.

Yönetmen: DK Welchman, Hugh Welchman
Oyuncular: Robert Gulaczyk, Kamila Urzedowska, Miroslaw Baka

Bilet Al

 

 

*İki Yüzlü

Tür: Gerilim

Melisa, bir süredir erkek arkadaşı olduğunu ailesine söylediğinde, ailesi onu tanımak ister ve evlerine davet eder. Melisa’nın davetini geri çevirmeyen Sarp, eve gittiğinde davranışları ve zekasıyla kısa sürede ailenin gözüne girmeyi başarır. Ancak Sarp çok geçmeden karakterinin altında gizlediği kişiliğini ortaya çıkarır ve aileye dehşet dolu anlar yaşatmaya başlar. Kendilerini büyük bir kabusun içerisinde bulan ailenin kurtulması için bir mucize gerekmektedir. O mucize de hasta olduğu için üst kattaki yatağında bulunan Toprak olur. Toprak, ailesini bu kabusta kurtarmayı başarabilecek midir?

Yönetmen: Bülent Terzioğlu
Oyuncular: Levent Sülün, Gökçe Özyol, Aslıhan Karalar

Bilet Al

 

 

*Öldüm Bittim

Tür: Komedi

Film, hastalık hastası biri olan Mehmet'in bir haftalık ömrü kaldığı yanılgısına kapıldıktan sonra gelişen olayları konu ediniyor.

Yönetmen: Ayhan Rüzgar
Oyuncular: Ayhan Taş, Burcu Özçelik, Arzu Yanardağ

Bilet Al

Bilet Al

0 Yorum

Yorum Yap