SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 02:31
Gülşah DEMİR Görseli

Gülşah DEMİR

Köşe Yazarı

Sosyolog - Yazar

Diğer Köşe Yazıları

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Bazen İnsanlar…

 

Kısa bir aradan sonra tekrar buradayım. “Bazen İnsanlar” isimli yeni kitabım kısa zaman önce çıktı. Bu yüzden bu aralar tatlı bir telaş ve koşturmaca içerisindeyim.

Yeni bir ürün ortaya çıkarmış olmak inanın çok heyecanlı ve stresli bir süreç doğuruyor. Bu süreç içerisinde okurların doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak ve etkili bir şekilde tanıtım yapmak ise bir o kadar zor.

Ancak kitabımı elime aldığım ilk andaki o duygu tarif edilemez ve paha biçilemez…

Şimdiye kadar kendimden bahsettim. Güzel ve bir o kadar ilham verici geri dönüşler aldığım kitabımdan da sizlere biraz bahsetmek istiyorum.

Bazen insanlar kuşları dinlemeyi, çiçekleri koklamayı, ağaçlara dokunmayı unutur. Kendini dinlemeyi, sevdiğini koklamayı, olduğu ana dokunmayı da…

“Bazen İnsanlar” kitabında unuttuğumuz duyguları tekrar hatırlamayı, insanların bazen hayatın akışına kendini bırakması gerektiğini, en beklenmedik anda bile bir şeylerin farkına varabileceğimizi belki de en çarpıcı şekilde göreceğiz.

Bazen insanlar, geçmişini, benliğini, varlığını yok sayar. Olmuş ya da olabilecek her şeyi de…

Bu kitapta varlığımız üzerine tekrar düşünme ve belki de yeni kararlar alma fırsatı bulacağız. Her karakterden bizlere dair izler olacak. Her olayda her fırtınada bizden bir şeyler can bulacak. Duygularımız eşleşecek onlarla…

Belki de ters düşeceğiz. Yine de bir şeylerin farkına varacağız.

İyiliğin her zaman kazanıp kazanmayacağını görmek isteyenlere bu kitap… Güçlü olmayı seçen ve hayata yenilemeyenlere…

 

0 Yorum

Yorum Yap