• Samsun
  • Son Güncelleme 21:31
Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, "Parola galibiyet" Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsunspor'da Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, Altınordu maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Eroğlu, "Parolamız galibiyet olacak" dedi. 

Yılport Samsunspor'da Altınordu maçı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, galibiyetten başka düşüncelerinin olmadığını söyledi. 

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, “Rakibimiz geçen hafta kazandı. Bu maça onların da iyi hazırlanacaklarını düşünüyorum. Tabii ki bu maç kolay geçmeyecek. Ama ben spor yaşamım boyunca olaylara profesyonel olarak yaklaştım, duygusallık olmaz. Biz de tüm planlarımızı kazanma adına yapıyoruz. Çünkü son iki maçta güzel bir istatistik yakaladık. Bunu devam ettirmemiz gerekiyor" dedi. 

Eroğlu, "Oyuncuların benden istediklerini alabilmeleri, bana kendilerini teslim etmeleri çok önemli. Gerek taktiksel gerekse de fiziksel çalışmalar bizi önümüzdeki süreçte başarıya götürecektir. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Her dediğimi yapmaya çalışıyorlar. Başarı böyle gelecek. Göreve ilk geldiğim an itibarıyla futbolcularımla yaptığım konuşmalarla Bandırmaspor maçıyla birlikte seri galibiyet başlatmak istiyordum. Bu olmadı ama oyun anlamında galibiyete yakındık, skora yansıtamadık. İç sahadaki galibiyetle birlikte hedefe doğru ilerlemek istiyorsak, Altınordu maçıyla birlikte bir galibiyet serisi başlatmak istiyoruz. Umarım oradan galibiyetle döneriz” dedi.

Sakat oyuncular hakkında da bilgi veren Eroğlu, "Mücahit Albayrak, Şener Kaya, Yusuf Abdioğlu, Novikovas, Osman Çelik, Cihan Kahraman sakat oyuncularımız. Mücahit Albayrak'ın takıma dönüşü zaman alacak ama diğer oyuncularımız yavaş yavaş takıma katılıyor. Bu süreç birkaç hafta alabilir. Sakatlık yaşadıktan sonra oyuncularımızın sahaya dönüşü kolay olmuyor. Fiziksel anlamda onların eski seviyeye gelmesine çalışıyoruz. Ancak Samsunspor güçlü bir takımsa, her oyuncu görevini en iyi şekilde yapacaktır” diye konuştu. 

0 Yorum

Yorum Yap