• Samsun
  • Son Güncelleme 19:14
Samsunspor'un kayıp yıldızları... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsunspor’da transfer edilen Alen Melunovic, Semih Altıkulaç, Melih Altıkulaç, Hüseyin Öztürk ve Alp Tutar ile geçen sezon da takımda bulunan Vukan Saviceviç hiçbir lig maçında süre alamadı. 


Samsunspor'da ligde 11 hafta geride kalmasına rağmen yıldız veya yıldız adayı olarak transfer edilen birçok isim henüz lig karşılaşmasında forma giymedi.  Samsunspor’da transfer edilen oyunculardan Alen Melunovic, Semih Altıkulaç, Melih Altıkulaç, Hüseyin Öztürk ve Alp Tutar ile geçen sezon da takımda bulunan Vukan Saviceviç hiçbir lig maçında süre alamadı. Semih-Melih Altıkulaç kardeşler ile Hüseyin Öztürk sadece Türkiye Kupası maçında forma giydiler.  

Merakla bekleniyor

Savicevic ve Melunovic’in sakatlıkları nedeniyle forma şansı bulamadığı belirtilirken, diğer futbolcular ise zaman zaman maç kadrosunda yer alsa da forma şansı bulamadı.  Sezon başında 23 oyuncu transfer eden kırmızı-beyazlılar geçen hafta aldığı Bandırmaspor mağlubiyetinin ardından tecrübeli oyuncular Gökhan Karadeniz ve Mehmet Akyüz’ü de süresiz kadro dışı bırakmıştı. Samsunspor, 6 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da 19 Mayıs Stadyumu’nda Manisa FK ile karşılaşacak. 
 

Yorum Yap