SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 09:10
Samsunspor'da Soykan açıkladı... "Biletlerde indirim" olacak. Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Yılport Samsunspor Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, şampiyonluk kutlaması biletlerin öğrencilere yüzde 20 indirimli ve 0-7 yaş arası çocuklara ücretsiz olacağını söyledi. 

SBB TV ekranlarında yayınlanan '55. Dakika' programına katılan Yılport Samsunspor Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, özel açıklamalarda bulundu. 

Soner Soykan, 7 Mayıs'ta, 19 Mayıs Stadyumu'nda ünlü sanatçıların sahne alacağı şampiyonluk kutlaması biletlerinin öğrencilere yüzde 20 indirimli olacağını ve 0-7 yaş çocukların ücretsiz giriş yapabileceğini söyledi. 

Soykan, "Başkanımız her zaman öğrencilere ve eğitime desteklerini sürdürüyor. Bu bağlamda da öğrenci kardeşlerimizi düşünerek, stadyumdaki kutlamalara yüzde 20 indirim yapılması talimatını verdi. 

Bilet satışlarının sosyal medyada az olduğu iddiası gerçeği yansıtmamaktadır. Biletlerimize güzel bir ilgi var. Özellikle sivil toplum kuruluşları, belediyelerin toplu bilet alımları söz konusu. Bu organizasyonda da yine el birliği ile herkese Samsunspor taraftarının gücünü göstermemiz gerekiyor" dedi.

 


 

0 Yorum

Yorum Yap