• Samsun
  • Son Güncelleme 02:39
Samsunspor'da Jakub Szumski, "Hak eden bizdik" Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Jakub Szumski, "Denizlispor maçına tüm takım hazır. Sadece yapmamız gereken özellikle iki maçtan 6 puanı hanemize yazdırmak. Hiç kimseyi tabi ki küçük görmeyeceğiz" dedi.

Yılport Samsunspor'da kaleci Jakub Szumski, Altaş Denizlispor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 


İlk olarak Pazar günü oynanan Ankara Keçiörengücü maçını değerlendiren Szumski, "Öncelikle şunu söyleyebilirim takım olarak çok iyi bir performans sergiledik. Aslında ilk yarıda bulmuş olduğumuz pozisyonları değerlendirmiş olsaydık güzel de bir galibiyet alacaktık. Özellikle biz golü attıktan sonra baya bir boşluk bulmuştuk. Belki bu tecrübe ile alakalı olabilir ama bu tür şansları yakaladığımızda daha iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Biz 1 puan kazandık. Ama diğer taraftan da 2 puan kaybettik. Ama bir puan bir puandır. Bu tür maçlar olacak. Daha iyi sonuçlar almamız gerekecek" dedi.

     

Hak eden bizdik
Cumartesi günü oynanacak Altaş Denizlispor maçına da değinen Jakub Szumski, “Sadece ben değil, tüm takım hazır. Sadece yapmamız gereken özellikle iki maçtan 6 puanı hanemize yazdırmak. Hiç kimseyi tabi ki küçük görmeyeceğiz. Daha öncede söylemiştim. Sezon başında çok ciddi puan kayıplarımız oldu. Bu son oynamış olduğumuz karşılaşmada galibiyeti hak eden taraf bizdik ama 2 puan kaybettik inşallah bundan sonra olmayacak" diye konuştu.

Taraftara ihtiyacımız var 
Son olarak taraftara da seslenen Szumski, “Maça gelsinler çünkü onlara çok ihtiyacımız var. Sadece evde oynadığımız maçlarda değil, deplasmanda oynadığımız maçlarda da kalabalık bir şekilde gelip bizi destekliyorlar. Öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Belki bu hafta biraz soğuk olacak ama, onlara çok ihtiyacımız var. Yanımızda dursunlar" şeklinde konuştu.

Yorum Yap