• Samsun
  • Son Güncelleme 10:31
Samsunspor'da 'Bektaş' kampı değerlendirdi... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!


Yeni sezonun ilk etap kamp çalışmalarını Erciyes Yüksek irtifa Kamp Merkezi’nde yapan Samsunspor'da Teknik Direktör Bayram Bektaş, açıklamalarda bulundu. 

İlk etap çalışmalarına başladıklarını belirten Teknik Direktör Bayram Bektaş, “Kampımıza başladık. Keyifli bir yolculuktan sonra Erciyes’teki kamp merkezimize ulaştık. Bugün çift antrenmanla kampımıza başlayacağız. Güzel bir hava var. Sabah kuvvet antrenmanı öğleden sonra da sistem, taktik antrenmanlarıyla devam edeceğiz. En iyi şekilde bu kamptan tam verim alarak inşallah hazır bir şekilde Bolu kampından sonra Samsun’a döneceğiz” dedi. 

Başlangıç burası

Bir an önce kadroyu şekillendirmek istediğini ifade eden Bektaş, “Tek dileğim, sakatlıksız tam anlamıyla bir kampı yapmak. Elbette basınımızın ve taraftarlarımızın merak ettiği, geçen seneden kadroda birkaç oyuncu var. Elbette oyuncu gidecek ve oyuncu gelecek ama bizim, başkanımızın, yöneticilerimizin tek amacı sezona hangi kadro ile başlayacaksak onu bir an önce oluşturmak. Burası da bunun başlangıcı” diye konuştu.

0 Yorum

Yorum Yap