SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 10:49
Şampiyonluk Kupası Anıtkabir’de… Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Spor Toto 1. Lig’de şampiyon olarak Süper Lig’e yükselen Samsunspor, Anıtkabir’i ziyaret etti.

Ziyarette Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, Garip-Zeycan Yıldırım Vakfı Başkanı Zeycan Yıldırım, Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Melis Kalkavan Erdoğan ve Sedat Uygun, Store 55 Marka Müdürü Doğan Caferoğlu, Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, teknik heyet ve futbolcular yer aldı. 

Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen’in mozoleye çelenk bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu. Anıtkabir merdivenlerinde şampiyonluk kupamız ile birlikte hatıra fotoğrafı çektiren takımımız, daha sonra Misak-ı Milli Kulesi’nde bulunan Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Veysel Bilen, Anıtkabir Özel Defteri’ne şunları yazdı;

“Aziz Atam, 19 Mayıs 1919’da Kurtuluş meşalesini yaktığınız Samsunumuzun simgesi olan şahsınızın heykeli bulunan armalı formasıyla mazisi şan ve şerefle dolu Samsunspor Futbol Kulübü, Spor Toto 1. Lig 2022 – 2023 sezonu şampiyonu olarak manevi huzurlarınızda bulunuyoruz. Aziz Atam, sizden aldığımız güçle, açtığınız yolda, gösterdiğiniz hedef doğrultusunda ‘zeki, çevik ve ahlaklı’ sporcular yetiştirerek var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz. Ruhunuz şad olsun, rahat uyuyunuz; Kulübümüz sonsuza denk izinizdedir Atam.” 

0 Yorum

Yorum Yap