• Samsun
  • Son Güncelleme 10:18
Hüseyin Eroğlu, "Devamı gelecek" Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, "Sezon başından beri ilk defa üst üste maç kazanabildik. Bu olay önümüzdeki süreçte bize hem özgüven hem de moral, motivasyon anlamında daha da katkı sağlayacak" dedi. 

Kırmızı-Beyazlılar'da Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, Göztepe maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirten Eroğlu, “Bulduğumuz gol oyun anlamında mücadele gücümüzü daha da yukarı çekmemizi sağladı. Önemli bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum. Baktığınızda lig gittikçe zorlaşıyor. Kendi sahamızda elde ettiğimiz 1-0’lık galibiyet önümüzdeki haftalarda oyun anlamında daha da gelişmemizi sağlayacak. Son bölüme doğru yakaladığımız pozisyonları değerlendirebilseydik farkı açma fırsatı yakalayabilecektik. Ama değerlendiremeyince ister istemez daha çok savunmada kalma durumunda kaldık. Rakip takım da uzun oyuncularını bizim savunmamıza gönderdi. Uzun oynamaya başladı. Savunma anlamında bugün iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Topları savunmadan uzaklaştırarak rakibe gol atma fırsatı vermedik.

Bugün kazandığımız 3 puan bizim için çok değerli. Sezon başından beri ilk defa üst üste maç kazanabildik. Bu olay önümüzdeki süreçte bize hem özgüven hem de moral, motivasyon anlamında daha da katkı sağlayacaktır. Ayrıca stada gelip bizi destekleyen taraftarlarımıza da teşekkür etmek istiyorum. Bize bugün çok büyük destek verdiler. Bu da ister istemez takımı motive etti. Son ana kadar bizimle birlikteydiler. Tekrardan onlara teşekkür ediyorum” dedi. 

0 Yorum

Yorum Yap