• Samsun
  • Son Güncelleme 02:44
Büyükşehir'de 'Boyar' dönemi... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsun Büyükşehir Belediyespor yeni hocasını buldu. Mavi-Beyazlı ekip tecrübeli teknik adam Recep Sermet Boyar ile 1.5 yıllık anlaşma sağladı. 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4. Grup'ta yer alan Samsun Büyükşehir Belediyespor teknik sorumlu arayışlarını tamamladı. Mavi-Beyazlı ekip bir dönem Samsunspor'da görev yapan tecrübeli teknik adam Recep Sermet Boyar ile 1.5 yıllık anlaşma sağladı. 

Her iki taraf için hayırlısı olsun
Yapılan imza töreni sonrası konuşan Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş, "Yaklaşık 20 gündür devam etmekte olan teknik sorumlu arayış sürecimizi hocamız Recep Sermet Boyar ile anlaşarak tamamladık. Bu süreçte Samsun futboluna hizmet etmiş çok değerli hocalarımız ile görüşme fırsatları bulduk. 

Rotamız 3. Lig 
Nihayetinde doğru tercihin şartlar itibariyle gecmişten bugüne ortaya koyduğu başarı çıtası ile Recep Sermet Boyar hasıl oldu. İnşallah Recep hocamızla birlikte karşılıklı iyi bir uyum süreci yaşayacağız. Gayretimiz ise Samsun Büyükşehir Belediyespor'u arzu ettiği profesyonel lige taşımak olacak. İnancımız bu yöndedir. İnşallah atılan imzalar bu sürecin başlangıcı olacaktır" dedi. 

Fark yaratacağız
Recep Sermet Boyar'da, "Çok mutluyum. Samsun'un kendi çocukarına bir hizmet verme fırsatını bana sundukları için kıymetli başkanıma teşekkür ediyorum. Oynayan oyuncularımız sahada oynadıkları futboldan ve izleyenlerin tribünden zevk aldığı bir takım oluşturacağız. Güzel şeyler yapacağımıza yürekten inanıyorum. Bu takımı ilerleyen süreçte profesyonel lige çıkaracağız. Amacımız, gayemiz Samsun'un çocuklarına şans bulabilecek bir alternatif sunabilmek. Mutluyum burada oldugum için" ifadelerini kullandı. 

Yorum Yap