• Samsun
  • Son Güncelleme 13:53
Başkan Demir, futbol altyapı oyuncularıyla bir araya geldi Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi futbol altyapı takımlarının oyuncu ve antrenörleri bir araya geldi. Sporcu çocuklarla ve gençlerle sohbet eden Başkan Demir, “Çocuklarımız ve gençlerimiz için attığımız her adımda yaptığımız her projede ayrı bir hassasiyet gösteriyoruz. Her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi’nin futbol altyapı U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15, U16, U17 ve U18 takımlarının oyuncu ve antrenörleri Samsunum-1 Gemisi’nde düzenlenen kahvaltı programında buluştu. Başkan Demir, kahvaltı sonrasında sporcu çocuklarla ve gençlerle sohbet etti. Sporcularla tek tek ilgilenen Başkan Demir, il birincisi olarak Türkiye Şampiyonaları’na katılan U14-U17-U18, il ikincisi olan U16 ve Samsun Şampiyonu U9 takımlarını başarılarından dolayı tebrik etti.‘HER ZAMAN YANINIZDAYIZ’

Sporcularla hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Demir, “Çocuklarımız ve gençlerimiz için attığımız her adımda yaptığımız her projede ayrı bir hassasiyet gösteriyoruz.

Her çalışmaya büyük önem veriyoruz. Bu noktada özellikle çocuklarımızın, gençlerimiz spora başlaması, profesyonel olarak ilgilenmeleri, hayatlarının her döneminde sporun yer alması için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Antrenörlerinizin önderliğinde hazırlıklarını yapan tüm futbolcularımıza tekrar başarılar diliyorum. Her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Kahvaltıya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş’ta katıldı.

0 Yorum

Yorum Yap