• Samsun
  • Son Güncelleme 00:07
Badminton  "Büyükşehir'de" öğrenilir Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Badminton kategorisinde ülkemize milli sporcular kazandıran ve sayısız madalya koleksiyonuna sahip olan Samsun Büyükşehir Belediyespor'da şimdilerde yaz spor okulu heyecanı başladı. 

Yaz ayı boyunca uzman antrenörler eşliğinde çalışmalarını sürdüren spor okulları renkli görüntülere sahne oluyor.

Bunlardan sadece biri olan badminton kategorisinde 7-13 yaş grubu sporcular, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü eğitim alıyor. 

Geleceğin yıldız adaylarını "Yaz Spor Okullarında" yetiştirmeyi hedefleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi, ayrıca 11 farklı branşta hizmet vermeye de devam ediyor.   

Hem öğreniyor hem eğleniyorlar
Samsun Büyükşehir Belediyepor Kulübü Antrenörleri Yaşar Kaya, Demet Kaya ve Ömer Aydoğmuş, "Yaz spor okullarımız başladı. Yaz ayı boyunca sporcularımız bizlerle beraber eğlenceli vakitler geçirecek hemde badminton sporunun inceliklerini öğrenecek. Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri kapılarımız badminton alanında sporcularımıza açık olacak. Yarışmacı kategorilerde milli sporcularımızla ülkemizi ve şehrimizi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Amacımız yaz spor okullarında yeni yıldız adayı sporcularımızı keşfetmek. Bizlerin her zaman yanında olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.   


 

0 Yorum

Yorum Yap