• Samsun
  • Son Güncelleme 11:44
Başkan Mustafa Demir : İnsanımız için dertliyiz Görseli
SİYASET

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Başkan Mustafa Demir, bu şehrin insanları için dertli olduklarını belirtti.

başkan mustafa demir

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hafta sonu mesaisine yapılan yatırımları yerinde inceleyerek devam etti. Sahada hem yatırımları takip eden hem de vatandaşlarla sohbet eden Başkan Demir, zaman gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor.

 Görseli Büyükşehir Destek Oldu, Üretim Katlanarak Arttı

İlkadım ilçesi 100.Yıl Bulvarı üzerindeki Belediye Hamamı ve Rasathane Cami yanındaki kafeterya inşaatını inceledi daha sonra Atakum ilçesindeki Keşif Kampüsü’ndeki çalışmalarda gelinen son durum hakkında bilgi aldı.

“Bu şehirdeki insanlar için dertliyiz” diyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Halkımızı, insanlarımızı seviyoruz. Gençlerimiz bizim için çok kıymetli. Kadrosu kuvvetli bir Büyükşehir Belediyesi olarak her alanda insanımız için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu güzel şehrin bu güzel insanlarına hizmet ediyoruz” dedi.

 Görseli SASKİ , Kaçak Su Kullananlara Göz Açtırmıyor

Başkan Mustafa Demir

SAMSUN BİRÇOK ALANDA ÖRNEK ŞEHİR

17 ilçenin tamamında yatımların hızla sürdüğünü dile getiren Başkan Demir, “Bunlar durup dururken olmazdı. Yoktan var etmek Allah’a mahsus.

Bunlar, gayretle, çalışmakla, vizyonla, gelecek planlamasıyla, Yaradan’ın vermiş olduğu bütün özellik ve nimetleri olumlu ve pozitif bir şekilde kullanmakla, insanımızın, gelecek neslimizin, ülkemizin, medeniyetimizin geleceğine yönelmekle olur.

Samsun birçok alanda örnek bir şehir. Bizler samimiyetle elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap