• Samsun
  • Son Güncelleme 17:59
AK Parti'li Özhaseki: Başkaları gibi yalan algılar peşinde değiliz Görseli
SAMSUN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Başkaları gibi yalan algılar peşinde değiliz. Millet bu yaptıklarımız nedeniyle hem yerel hem de genelde desteklemeye, bizi birinci yapmaya devam ediyor. Son dönemde de gönül belediyeciliğini inşa ediyoruz” dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı Ordu’da bir otelde düzenlendi. Toplantıda Ordu, Amasya, Ardahan, Artvin, Bartın, Bayburt, Çorum, Erzincan, Giresun, Gümüşhane, Karabük, Kastamonu, Rize, Samsun, Sinop, Sivas, Tokta, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak'tan gelen belediye başkanları katıldı. Toplantıda konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki

Belediye başkanlarının, vatandaşların kendi içerisinden emin olarak gördüğü ve seçtiği kişiler olduğunu söyleyen Özhaseki, AK Parti kadrolarının Türkiye'de her alanda başarılı olduğunu dile getirdi.

Özhaseki, son zamanda anketlere konu bir durumun söz konusu olduğunu belirterek "Bu sorunları kim çözecek. İşte bu anketlere konu olmuş. Anketlerde kim çözebilir diye soruluyor. Yüksek oranda 'Yine AK Parti çözer.' diyorlar. Gelecekte de bu ülkede sorun namına ne varsa gözüken her şeyi çözebilecek Allah'a hamdolsun ki yine AK Parti'dir. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın” diyerek sözlerine şöyle devam etti:
“En son yerel seçimde moralimizi bozan bazı sonuçlar alsak da yine AK Parti olarak oyumuz yüzde 44,30. Çok şükür yine birinci partiyiz. 1389 belediyenin şu anda 804'ü AK Parti'li belediyeler."

Çalışıp gayret ettiklerini, hizmet üretip eser ortaya bıraktıklarını dile getiren Özhaseki, “Başkaları gibi yalan algılar peşinde değiliz. Millet bu yaptıklarımız nedeniyle hem yerel hem de genelde desteklemeye, bizi birinci yapmaya devam ediyor. Son dönemde de gönül belediyeciliğini inşa ediyoruz” dedi.


 

Yorum Yap