• Samsun
  • Son Güncelleme 12:26
AK Parti'nin Samsun'daki milletvekili adayları Görseli
GÜNDEM

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

AK Parti’nin Samsun’daki milletvekili adayları açıklandı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, TBMM 28. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Adaylarının belirlenmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Köse, milletvekili adaylarının Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Merkezi tarafından titizlikle belirlendiğini belirterek AK Parti’nin Samsun’daki milletvekili aday listesini şöyle açıkladı:

Samsun Milletvekili Adaylarımız Ticaret Bakanımız Mehmet Muş, Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan, Milletvekilimiz Yusuf Ziya Yılmaz, Milletvekilimiz Orhan Kırcalı, önceki dönem İl Başkanımız Ersan Aksu, Gençlik Kolları Başkanımız Mücahit Yılmaz, Havva Şen Saygın, Kadir Kayan ve İrfan Şenocak isimlerinden oluştu.”

 


AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse

AK Parti milletvekili
aday listesinin son derece güçlü ve tecrübeli isimlerden oluştuğunu dile getiren Köse, “Milletvekili adaylarımız şehrimize, partimize ve ülkemize hayırlı olsun. Samsun'umuza hizmet yarışımıza hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz. Biz her zaman bu yolda milletimiz ile beraber yürüdük. Dün olduğu gibi bugün de yarın da milletimiz ile omuz omuza, gönül gönüleyiz. 14 Mayıs'ta gerçekleşecek seçim de milletimizin büyük desteğiyle sayın Cumhurbaşkanımızın, AK Parti'mizin ve Cumhur İttifakı'mızın zaferiyle sonuçlanacaktır" dedi.

0 Yorum

Yorum Yap