• Samsun
  • Son Güncelleme 08:44
Samsun'da Bu Hafta! Görseli
ETKİNLİKLER

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Renkli Festivaller ve Şenlikler!

GençkenFest

31 Ağustos Gençken Türkiye Samsun Sahnesi’nde sen de gençken eğlenmene bakmak istiyorsan biletini al büyük eğlenceyi kaçırma! Kapı açılışı 15.00’da olacak. Konuk sanatçılar: Şehinşah, Anıl Emre Daldal, Can G, Santigrat ve 4 sürpriz sanatçı daha!

31 Ağustos 2023 Perşembe / 15.00 – 22.30
Yer Açıklanacak

Bilet Al

Açık Hava Spor Şenliği

18-26 Ağustos tarihleri arasında 19.00-22.00 saatleri arasında Çobanlı İskelesi’nde izleyebileceğiniz açık hava spor şenlikleri, farklı spor dallarıyla karşınızda olmaya devam ediyor.

Muay-Thai 25 Ağustos
Kick Boks 26 Ağustos

18-26 Ağustos 2023 / 19.00 – 22.00
Çobanlı İskelesi – Atakum
ücretsiz

Kamusal hisler (gerçek dertler, geçcek dertler)

Her cumartesi yapacağımız açık mikrofon "KAMUSAL HİSLER " gerçek dertler geçcek dertler ile başlıyor. Herkesin 5 dakika mikrofona konuşma hakkının olduğu konuşmaya cesaret edemeyenin ise kâğıda yazıp bize dertlerini bıraktığı bir program. Dertlerimiz gerçek / geçcek mi?

25 Ağustos 2023 Cuma / 20:00
atölyeyedikafa – Atakum

Bilet Al

Sinemalarda Ne Var?

Gran Turismo
Tür: Aksiyon

Arabalara karşı doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olan bir Gran Turismo oyuncusu, oyun becerilerini bir dizi Nissan yarışmasını kazanmak için kullandı ve şimdi gerçek bir profesyonel yarışçı olma yolunda ilerliyor. O, hayalini gerçekleştirmek ve pistte zirveye ulaşmak için hem kendi hem de arabanın sınırlarını zorlayarak, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

Yönetmen: Neill Blomkamp
Oyuncular: David Harbour, Orlando Bloom, Archie Madekwe

Bilet Al: Paribu Cineverse - Samsun CineGold - Bafra Kristal Sineması

Gezegenler Savaşı
(The Wandering Earth 2)
Tür: Aksiyon

Yakın gelecekte, güneşin hızla yanmakta olduğunu ve bu süreçte Dünya'yı yakında yok edeceğini öğrendikten sonra insanlar, gezegeni güneşin ateşli parlamalarının çok uzağına, yeni bir güneş sistemine itmek için devasa motorlar yaparlar. Bununla birlikte, evrene yolculuk tehlikelidir ve insanlığın hayatta kalması için son şansı, dünyayı kurtarmak için tehlikeli bir ölüm kalım operasyonunu gerçekleştirmektir.

Yönetmen: Erlendur Sveinsson, Frant Gwo
Oyuncular: Andy Lau, Jing Wu
Bilet Al:
Paribu Cineverse

Drakula: Son Yolculuk
(The Last Voyage of the Demeter)
Tür: Korku

The Last Voyage of the Demeter, Londra'ya özel bir kargo taşımak için kiralanan Rus yelkenlisi Demeter’da yaşanan olayları konu ediyor. Londra'ya giden gemide, sıradan geçmesi düşünülen yolculuk, hızla uğursuz bir hal alır. Gemide bilinmeyen bir varlık, her gece gemi mürettebatının birer birer ortadan kaybolmasına neden olur. Her gün birbirinden tehlikeli olaylarla karşılaşan mürettebat, hayatta kalmak için zorlu bir mücadele verir.

Yönetmen: André Øvredal
Oyuncular: Corey Hawkins, Liam Cunningham, Javier Botet
Bilet Al:
Paribu Cineverse - Çarşamba Cinemas - Bafra Kristal Sineması

Katili Yakalamak
(To Catch a Killer)
Tür: Aksiyon

Eleanor (Shailene Woodley) geçmişiyle mücadele eden genç bir dedektiftir ve toplu katliam boyutunda cinayetler işleyen yeni bir katilin son cinayetinde olay yerine çağrılır. FBI katilin bulunması için ülke çapında umutsuz bir arama çalışması başlatmış ancak katilin karmaşık davranışları yüzünden her seferinde hüsrana uğramıştır. Her ne kadar tecrübesiz olsa da, çalışma arkadaşlarının da fark ettiği şekilde bu katilin akıl yürütme şeklini anlayan tek kişi Eleanor'dur. Genç kadın yavaş yavaş davanın içine çekilir.

Yönetmen: Damián Szifron
Oyuncular: Ben Mendelshon, Shailene Woodley, Jovan Adepo
Bilet Al:
Paribu Cineverse

Uzay Köpekleri
(Space Pups)
Tür: Aile

İki küçük çocuk ve ebeveynleri, uzay gemilerini tamir ederken yerel bir UFO avcısının pençelerinden kaçmak için arkadaş canlısı köpeklere dönüşen üç uzaylıya yardım eder.

Yönetmen: Jason Murphy
Oyuncular: Elijah Green, Riley Madison Fuller, Myron Donley
Bilet Al:
Paribu Cineverse

Blue Beetle
Tür: Aksiyon

Blue Beetle, üniversiteden yeni mezun olup evine dönen Jaime Reyes’in (Xolo Maridueña) beklenmedik bir şekilde uzaylı biyoteknolojisinin kadim bir objesine dönüşmesini konu alıyor. Jaime Reyes geleceği için özlem dolu bir şekilde evine döner ancak evinin tam olarak bıraktığı gibi olmadığını fark eder. Jaime dünyadaki amacını ararken, kendisini beklenmedik bir şekilde uzaylı biyoteknolojisinin kadim bir objesine, yani Scarab'a sahip olarak bulur. Scarab, simbiyotik taşıyıcı olarak Jaime'yi seçtiğinde, ona olağanüstü ve öngörülemeyen güçlere sahip inanılmaz bir zırh verir. Ve Jamie Süper Kahraman Blue Beetle hâline gelirken de kaderi sonsuza dek değişir.

Yönetmen: Angel Manuel Soto
Oyuncular: Xolo Maridueña, Bruna Marquezine, Susan Sarandon
Bilet Al:
Paribu Cineverse - Samsun CineGold - Çarşamba Cinemas - Bafra Kristal Sineması

Kahraman Yarışçılar
(Rally Road Racers)
Tür: Animasyon

Tatlı bir pigme lemur olan Zhi’nin en büyük hayali bir gün başarılı bir yarışçı olabilmektir. Bunun için büyükannesinin yanından ayrılan Zhi, içlerinde denizatı, tavus kuşu ve kurdun de yer aldığı dünyanın dört bir yanından gelen hayvanlara karşı kazanmak için “İpek Yolu” rallisine katılır. Ona en büyük desteği ise keçi dostu Gnash verir. Engellerle ve mücadelelerle dolu bu yarışı acaba Zhi kazanabilecek midir?

Yönetmen: Ross Venokur
Bilet Al:
Paribu Cineverse

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası
(TMNT: Mutant Mayhem)
Tür: Animasyon

Yıllarca insanların dünyasından korunan Kaplumbağa kardeşler, kahramanca davranışlarla New Yorkluların kalbini kazanmak ve normal gençler olarak kabul edilmek için yola çıkarlar. Yeni arkadaşları April O'Neil, gizemli bir suç örgütünü alt etmelerine yardım eder, ancak çok geçmeden üzerlerine bir mutant ordusu salındığında başlarından büyük işlere kalkışırlar.

Yönetmen: Kyler Spears, Jeff Rowe
Bilet Al:
Paribu Cineverse - Samsun CineGold

Meg 2: Çukur
(Meg 2: The Trench)
Tür: Aksiyon

Kötü niyetli bir maden operasyonu sebebi ile görevleri tehdit edilen ve zora giren ekibin yolculukları kaosa sürüklenir. Hayatta kalmak için yüksek riskli bir savaşın içine giren araştırma ekibi, zamana karşı nabız gibi atan bir yarışta acımasız yırtıcıları zekâlarıyla alt etmeye ve onları geride bırakmaya çalışır.

Yönetmen: Ben Wheatley
Oyuncular: Jason Statham, Sienna Guillory, Cliff Curtis
Bilet Al:
Paribu Cineverse - Samsun CineGold - Bafra Kristal Sineması

Barbie
Tür: Komedi

Barbie Diyarı'nda yaşamak, mükemmel bir yerde mükemmel bir varlık olmak demektir. Tabii tam bir varoluşsal kriziniz varsa veya bir Ken'seniz durum farklı… 1990’lardan bu yana dünyanın en çok satan oyuncaklarından olan Barbie, beyazperdede seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yönetmen: Greta Gerwig
Oyuncular: Margot Robbie, Ryan Gosling
Bilet Al:
Paribu Cineverse - Samsun CineGold - Çarşamba Cinemas - Bafra Kristal Sineması

Oppenheimer
Tür: Biyografi

Oppenheimer, Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer'ın hayatına odaklanıyor. Filmde Julius Robert Oppenheimer’ın, İkinci Dünya Savaşı sırasında atom bombasının geliştirilme sürecindeki rolü gözler önüne seriliyor.

Yönetmen: Christopher Nolan
Oyuncular: Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon
Bilet Al:
Paribu Cineverse - Samsun CineGold - Çarşamba Cinemas

Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş
Tür: Animasyon

Mert, Aslı ve Can bir kaza sonucu Bulmaca Kulesi'ne düşer. Eve dönebilmeleri için kayıp kitapları bulmaları gerekir. Bu üç yakın dost, zorlu bulmacaları çözerek tüm kayıp kitapları bulur. Eve dönmeye hazırlanırken, Bulmaca Kulesi'nin muhafızı Lugaz Usta'yı kurtarmak için orijinal planlarından vazgeçip yeni bir strateji oluştururlar. Mert, Lugaz Usta'yı kurtarmak için ekipten ayrılır, fakat hazine odasına ulaşmak için takım halinde çalışarak bir bulmacayı çözmeleri gerekmektedir.

Yönetmen: Ahmet Erdal, Ahmet Ercan
Bilet Al:
Paribu Cineverse - Çarşamba Cinemas

Çığlık 6
Tür: Korku

Film, Ghostface cinayetlerinden kurtulduktan sonra Woodsboro kasabasını geride bırakıp New York'ta yeni bir hayata başlayan dört kişinin hayatına odaklanıyor. Onlar Woodsboro’dan kurtulsalar da maskeli katilden kurtulmayı başarabilecekler midir?

Yönetmen: Tyler Gillett, Matt Bettinelli-Olpin
Oyuncular: Jenna Ortega, Courteney Cox, Melissa Barrera
Bilet Al:
Paribu Cineverse

Örümcek-Adam: Örümcek Evrenine Geçiş
Tür: Aksiyon

Gwen Stacy’le yeniden bir araya geldikten sonra Miles, Çoklu Evrenleri geçerken orayı canları pahasına korumakla yükümlü olan Örümcek-İnsanlar’la karşılaşır. Ancak ne zaman ki bu kahramanlar karşılaştıkları yeni tehditle nasıl başa çıkılacağı konusunda anlaşmazlığa düşer, Miles kendini diğer Örümcekler’le karşı karşıya bulur. İşte şimdi o en çok sevdiği insanları koruyabilmek için kahramanlığın tanımını tekrar düşünmeli.

Yönetmen: Joaquim Dos Santos, Justin K. Thompson, Kemp Powers
Bilet Al: Paribu Cineverse

Otoban Katilleri
Tür: Korku

Kiraladıkları araba ile yola çıkan iki arkadaş, ağır uyuşturucunun da etkisiyle otoyol kenarındaki dükkanlara, benzin istasyonlarına girerek tezgahtarlarını gasp edip pompalı tüfekle öldürürler. Gasp ettikleri paralarla güney sınırından yurt dışına çıkma planları kuran ikili, birbirlerini hırslandırarak "öldürme zevkini" sonuna değin yaşadıkları halüsinatif bir ölüm yolculuğuna çıkmışlardır.

Yönetmen: Tolga Kadıoğlu
Oyuncular: Korkut Çözer, Barış Hacıhan, Muhammet Mustafa Karademir
Bilet Al:
Paribu Cineverse - Bafra Kristal Sineması

Efsunlu 3: Muska
Tür: Korku

Gazeteci olan Ebru, bir ruh sağlığı merkezinde akıbeti belli olmayan kayıp kadın hastabakıcıları haberlerini araştırmak için bir plan yapar ve ruh sağlığı merkezinde hastabakıcı olarak işe başlar. Yaptığı planın önceleri işe yaradığını düşünen Ebru bir anda kendisini bir hasta olarak bulur. Artık burada diğer hastalar gibi tedavi görüyordur. Ancak Ebru, daha önceden haberin kaynağı ile ilgili olabileceğini düşündüğü fotoğrafı paylaştığı, Kerem’in bu fotoğrafı detaylı olarak soruşturması nihayetinde, ruh sağlığı merkezinde yıllar öncesine dayanan, sırlarla dolu olayların gizemi ortaya çıkmaya başlar. İkilimizin bu izbe yerdeki gerilim ve korku dolu zor yolculuğu başlamıştır.

Yönetmen: Uğur Kaplan
Oyuncular: Müge Coşgun, Eylül Ezgi Yılmaz, Serhat Üstündağ
Bilet Al:
Paribu Cineverse - Çarşamba Cinemas

0 Yorum

Yorum Yap