• Samsun
  • Son Güncelleme 17:47
Gözler 28 Ekim'e Çevrildi. 11 Genel Başkana Davet! Görseli
SİYASET

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

AK Parti'de gözler 28 Ekim'e çevrildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'nin vizyon belgesini açıklayacağı programda "Türkiye yüzyılı" vurgusu yapılacak.

"Türkiye Yüzyılı" tanıtım toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisi, Hür Dava Partisi, Büyük Birlik Partisi, Demokratik Sol Parti, Demokrat Parti, Vatan Partisi, Yeniden Refah Partisi, Anavatan Partisi ve İYİ Parti genel başkanları davet edildi. Programa ayrıca sporcular, sanatçılar, cemaat vakıfları, Alevi dernekleri, STK temsilcileri, sanayici ve iş adamları, sanatçılar, çevreci genç ve kadınlar, şehit ve gazi yakınları, engelliler, Romanlar, siyasi parti temsilcileri, yabancı misyon temsilcileri, akademisyenler, bazı muhalif gazeteciler ile sosyal medya fenomenlerinin de davet edildiği duyurulmuştu. Toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tek konuşmacı olacak.

2023 yol haritası niteliğinde olan AK Parti'nin vizyon belgesi 28 Ekim'de açıklanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan ekonomiden, dış politikaya kadar pek çok başlıktaki hedefleri sırlayacak.

Vizyon belgesinde "Güçlü Liderle Türkiye Yüzyılı" vurgusu yapılacak. Savunma sanayii de önemli başlık olacak. Türkiye'nin yerli ve milli projelerinin maketleri salonda yer alacak. Uzay hedeflerine de ayrıca parantez açılacak. Ankara Arena Spor Salonu’nda açıklanacak olan vizyon belgesi için özel bir organizasyon hazırlandı. Çeşitli gösteriler sergilenecek.

 

 

 

.

0 Yorum

Yorum Yap