• Samsun
  • Son Güncelleme 12:44
Bakan Tunç, Samsun'da Görseli
SİYASET

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Mustafa Demir ile görüştü. Ziyaret sonunda konuşan Bakan Tunç, “Gerçekten Samsun son yıllarda çok önemli yerel yönetim hizmetlerine sahne oldu. Bu şehre değer katan projelerin her geçen gün daha da artığını görmek bizleri gerçekten çok sevindiriyor” dedi.

Samsun’da bulunan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ziyaret etti. Ziyarette Bakan Tunç’a Samsun Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ile AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse de eşlik etti. Ziyarette ayrıca Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları da bulundu.PROJELERLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ

Başkan Demir, ziyaret sırasında kentte gerçekleştirilen ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili Bakan Tunç’a bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demir, “Sayın Adalet Bakanımız Yılmaz Tunç’u Büyükşehir Belediyemizde ağırlamaktan onur duymaktayız, nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. ‘ŞEHRE DEĞER KATAN PROJELER’

Ziyaret sonunda açıklamalarda bulunan Bakan Tunç ise, “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız, eski bakanımız Mustafa Demir’i makamında ziyaret ettik.

Belediye çalışmaları ile ilgili kendisi ile istişarelerde bulunduk. Gerçekten Samsun son yıllarda çok önemli yerel yönetim hizmetlerine sahne oldu. Samsun’un giderek güzelleştiğini görmekten mutlu olduk. Samsunumuz bağımsızlık ateşimizin yakıldığı bir şehrimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilk adımını attığı bir şehir. Kurtuluş mücadelesi için çok önemli bir şehir. Bu şehre değer katan projelerin her geçen gün daha da artığını görmek bizleri gerçekten çok sevindiriyor. Sayın Başkanımıza, Sayın Valimize ve tüm emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyoruz. Samsun’da olmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu tekrardan belirtmek istiyorum” diye konuştu. Konuşmasının ardından Bakan Tunç, şeref defterini imzaladı. Karşılıklı hediye takdiminin ardından ziyaret sona erdi.
 

0 Yorum

Yorum Yap