SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 12:32
Samsun Mobil : Şehre dair her şey Görseli
SAMSUN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Teknolojiyi her alanda, her projede etkin kullanan Samsun Büyükşehir Belediyesi, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan ‘Samsun Mobil Uygulamayı’ hizmete aldı. 3 ana başlık üzerinde hazırlanan uygulama “Samsun Büyükşehir Belediyesi” yazarak play store ve app store uygulamalarından ücretsiz indiriliyor.

İçerisinden Samsun’a dair ne aranıyorsa barındıran uygulama kullanım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Gezilecek yerler, kültür ve sanat, nöbetçi eczaneler, mobil harita, çözüm merkezi, haberler, ilçeler, ne yerim, nerede konaklarım, turizm rehberi gibi Samsun’a dair birçok içeriğin yer aldığı uygulama ayrıca Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma alanları ve abonelik işlemlerini de içerisinde barındırıyor.

Uygulamayı Telefonunuza İndirmek İçin;

GOOGLE PLAY  tıklayın!

APP STORE tıklayın!

Bunun dışında ulaşım ana başlığı altında yer alan ‘yakınımdaki duraklar’, ‘toplu taşıma seferleri’, ‘gezi teknesi saatleri’, ‘trafik yoğunluğu’, ‘nasıl giderim’, ‘taksi durakları’, ‘özel otoparklar’ ‘belediyeye ait otoparklar’ ve ‘yol tarifleri’ gibi hem şehir içindeki hem de şehir dışından gelen vatandaşların yaşamlarını kolaylaştıracak bilgilerin yer aldığı uygulama ilk günden itibaren yoğun ilgi görmeye başladı.

0 Yorum

Yorum Yap