• Samsun
  • Son Güncelleme 09:49
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! İşte 1 milyonluk soru Görseli
MAGAZİN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Rabia Birsen Göğercin 1 milyonluk soruyu açtırmaya hak kazandı. 1 milyonluk soruyu açtıran Rabia Birsen Göğercin soru karşısında oldukça heyecanlandı ve kararını açıkladı. Duygusal anların yaşandığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Rabia Birsen Göğercin'in büyük ödülü kazanıp kazanmadığı da belli oldu.

 

Gazi Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu 24 yaşındaki yarışmacı Rabia Birsen Göğercin ATV'de ekrana gelen son bölümde 400 bin TL'lik soruyu da doğru bilerek 1 milyonluk soruyu açtırmaya hak kazanmıştı. 1 milyonluk soru açılmadan önce yarışmacı Rabia Birsen Göğercin ve Kenan İmirzalıoğlu konuşma gerçekleştirdi. Rabia Birsen Göğercin'in 'Ben kendi kolum için değil, babamın üzülmesine üzüldüm daha çok' demesi üzerine Kenan İmirzalıoğlu gözyaşlarını tutamadı.

1 haftalık süre zarfında bilgilere tekrar baktığını söyleyen 24 yaşındaki yarışmacı, "Örnek soru yok. 4 tane ya da 5 tane. Hiçbir fikrim yok. Ne geleceğine dair hiçbir fikrim yok. Umarım bildiğim yerden gelir" açıklamasında bulundu.

İŞTE 1 MİLYONLUK SORU

Rabia Birsen Göğercin daha sonra 1 milyonluk soruyu açtırdı. Soru şu oldu: Türkiye'deki 81 ilin adında bu dört harften hangisi diğer üçünden daha az bulunur? Şıklar ise şöyle sıralandı: A:Ş B:V C:G D:H

 

ÖDÜLÜ KAZANDI

24 yaşındaki yarışmacıya düşünmesi için süre verildi.  Yarışmacı doğru cevap vererek 1 milyonluk ödülü kazandı. Kazandıktan sonra gözyaşlarını tutamayan Rabia yaptığı açıklamada, "Ben bundan sonra hep kendime güveneceğim. Çok duygulandım. Gerçekten kazandım değil mi? İdrak edemiyorum şu an." açıklamasında bulundu.

 

 

0 Yorum

Yorum Yap