SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 01:55

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Organize suç örgütlerine karşı gerçekleştirilen operasyonlarda ele geçirilen 23 araç  mahkeme kararıyla emniyete verildi. Bakan Yerlikaya o araçların görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı.

İçişleri Bakanlığı, organize suç örgütlerine yaptığı operasyonlarla darbe üstüne darbe vuruyor. Suç örgütü liderleri birer birer içeri alınırken yapılan operasyonlarda 23 araç ele geçirilmişti. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün organize suç örgütlerine karşı gerçekleştirdiği operasyonlarda ele geçirilen 23 aracın mahkeme kararınca emniyete verildiğini bildirdi.

23 aracın görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşan Bakan Yerlikaya paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bizden hep şu sözü duydunuz: Türkiye’nin Huzuru… İstanbul Emniyet Müdürlüğümüzün organize suç örgütlerine karşı gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar sonucu 23 araç ele geçirilmişti. Mahkeme kararınca da bu araçlar emniyetimize verildi.

Artık bundan böyle bu araçlar, suç örgütlerinin değil; polisimizin emrinde, Milletimizin hizmetinde olacaktır! Ülkemizin huzuru için canla başla çalışan kahraman polislerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz ve huzurumuz daim olsun”

0 Yorum

Yorum Yap