• Samsun
  • Son Güncelleme 04:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti teşkilatı ile bayramlaştı Görseli
GÜNDEM

AK Parti teşkilatları ile video konferansla bayramlaşma programına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamalarda bulundu.

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Kovid-19 salgını, çeşitli ülkelerde yeni varyantlarla yükselişe geçse de Türkiye henüz bu tehdidin pençesine düşmüş değildir. Gençlerimiz başta olmak üzere ülkemizin insan kaynağını en verimli şekilde değerlendirmek için tüm kurumlarımızla yoğun gayret içindeyiz" dedi.
Kıbrıs meselesi ile ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Artık Kıbrıs Türklerinin uluslararası görüşmelerde masadaki tek talebi egemen devlet statülerinin tanınmasıdır. Bunun dışındaki tüm teklifler geçerliliğini yitirmiştir. Kıbrıs Türk Devletinin en kısa zamanda geniş bir tanınırlığa sahip olması için her türlü gayreti sergileyeceğiz” şeklinde konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerine şöyle devam etti: "Ülkemizi 19 yıldır sürdürdüğü, yeni bir safhasına geçmeye hazırlandığı demokrasi ve kalkınma hattından çıkarmak için uğraşanlar son viraja girdiklerinin farkındadır." 

Yorum Yap