SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 11:36
YEDAŞ’ta yeni dönem Görseli
EKONOMİ

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Yeşilırmak Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) Kurumsal İletişim ve Medya Deneyimi Müdürü Ali Tutcu, müşteri deneyimlerini kurumsal iletişim stratejileriyle birleştirerek, müşteri taleplerine daha hızlı ve etkili bir şekilde cevap vereceklerini söyledi.


Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Çakır, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensuplarıyla bir araya gelen YEDAŞ Kurumsal İletişim ve Medya Deneyimi Müdürü Ali Tutcu, şirketin hayata geçirdiği ve geçireceği bazı projeler ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Müşteri deneyimi ve kurumsal iletişim ekiplerini tek bir çatı altında birleştirmenin heyecanını yaşadıklarını söyleyen Ali Tutcu, "Bu birleşme, müşteri memnuniyetini artırmak ve iletişim stratejimizi daha da güçlendirme amacımızla hayat buldu. Müşteri deneyimi ekibimiz, uzun yıllar boyunca biriken değerli bilgi ve deneyimiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi odaklanmamıza yardımcı oluyor. Şimdi, bu birikimi kurumsal iletişim stratejimizle birleştirerek, müşterilerimize daha tutarlı ve özgün bir deneyim sunma fırsatı buluyoruz" dedi.


Şirket olarak yeni planlama ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartma hedeflerine daha da yaklaşmış olduklarına vurgu yapan Tutcu, "Bu planlama müşterilerimizin geri bildirimlerini daha iyi anlamamıza ve onların taleplerine daha hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermemize yardımcı olacak" diye konuştu.


Ali Tutcu ayrıca şu açıklamalarda bulundu:


"Çalışmalarımızın üzerinden geçerek neler yapabiliriz düşündük. Kıymetli paydaşımız olan basın ile iletişimimizi daha yakın tutmayı planlamamıza aldık. Basın mensubu arkadaşlarımız ile belli periyotlar ile bir araya gelerek müşterilerimizin nabzını tutmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda da önemli bir proje olacağına inandığımız Basın VIP İletişim Merkezini en kısa sürede devreye alacağız. Müşterilerimiz zaman zaman gazetelere ulaşarak bazı sıkıntılarını dile getiriyor. Bu sıkıntıları bize doğrudan iletebilecekleri, her konuda direkt ulaşım sağlayabilecekleri bir iletişim ekibi kuracağız. Bu ekip özel olarak medya tarafına bakacak, gelen talepleri hızla çözüme kavuşturacak. Bu kapsamda hem müşteri memnuniyetini sağlayacak hem de paydaşımız olan basın mensupları ile iletişimimizi sıkı tutacağız."

0 Yorum

Yorum Yap