• Samsun
  • Son Güncelleme 16:52
Yıldız Su Sporları 'altın madalya' peşinde... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Katıldığı turnuvalarda önemli başarılara imza atan Yıldız Su Sporları Kulübü, yine yer alacağı 3 turnuvada zirvenin sahibi olmak istiyor. 

Samsun'u yüzme kategorisinde en iyi şekilde temsil eden Yıldız Su Sporları, yeni başarılara imza atmak için kolları sıvadı. Samsun Atakum Olimpik Yüzme Havuzu'nda çalışmalarını sürdüren kulüp 3 farklı yarışmada rakipleriyle karşı karşıya gelecek. 

2007-08 doğumlu sporcular 19-20 Mart tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek 'Bölge karması'nda' boy gösterecek. Yine 2008-09 erkek sporcular, 1-3 Nisan tarihlerinde Giresun ilinde yapılacak 'Uzun Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası'nda' ve son olarak 
2008-09 kız ve erkek sporcular, 14-17 Nisan tarihlerinde İstanbul ilinde düzenlenecek 'Comen Cup  Milli Takım Seçme' müsabakalarında kulaç atacak. 

Tecrübeli Antrenör Salih Yıldız, "Ben ve ekip arkadaşlarımız başarılı sonuçlara ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sporcularımız 3 farklı yarışmada boy gösterecek. Hedefimiz ilimizi en iyi şekilde temsil edip eve madalyalar ile dönmek. Yıldız Su Sporları olarak farkımızı bir kez daha göstereceğiz" dedi.

 

Yorum Yap