• Samsun
  • Son Güncelleme 13:04
Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, "Üzgünüz" Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsunspor'da Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, Dyorex Boluspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Uzatmada kaybedilen galibiyet için çok üzgün olduklarını belirten Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, “Oyun istediğim seviyede değildi ama mücadele iyiydi ve maçı farklı kazanabilecek pozisyonlar da geldi. Ancak olmadı. Her iki devreye de çok istekli çok coşkulu başladık. 1-0'dan sonra 2'yi 3'ü bulabilecek pozisyonlar da yakaladık. Sahalarımızda çok nadir yaşadığımız bir penaltı verildi. Bence ağır bir karardı. Ali'nin golüyle yine öne geçtik. 63'te 2'ye 1 yaptığımız kontratakta Laura getirdiği topu Ahmet'e oynasa maç 3-1 olacaktı. Futbolda galibi, şampiyonu işte bu detaylar belirler. Önümüzdeki maçlarda daha dikkatli olacağız.

Son dakikada yediğimiz golün atak başlangıcı faul kokuyordu. Hakemler bugün takdir haklarını rakipten yana kullandı. Oyun anlamında iyi oynamadık. Maçı çevirmek anlamında pozisyonlar geldi ama değerlendiremedik. 2-1’i korumak için çok yaslandık. Daha güçlü oyun oynamamız lazım. Tempoyu arttırmamız lazım. Gücümüzü hissettirmemiz lazım. Puan kaybettiğimiz için üzgünüz” dedi.

Yorum Yap