SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 10:20
Sporculara özel kahvaltı Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü bünyesinde çeşitli branşlarda antrenmanlara devam eden bir kısmı ise milli olan 110 sporcu ve antrenörleri düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

 

Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü bünyesinde atletizm, badminton, boks, eskrim, güreş, kano, kick boks, taekwondo ve voleybol spor dallarında antrenmanlarına devam eden ve bir kısmı da milli olan 110 sporcu ile antrenörleri için özel kahvaltı programı gerçekleştirildi. Samsunum-1 Gemisi’nde düzenlenen programa Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İdris Akdin, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Savaş Keskin de katıldı. Amatör branşların yer aldığı Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübünde 85’i milli olmak üzere 450 lisanslı sporcu bulunduğu belirtildi.‘HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ’
Kahvaltı programında konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş, Samsun’un çocuklarının gençlerinin spora oldukça yatkın olduklarını belirterek “Kentimizde çok yetenekli sporcularımız var. Bizler bu şehrin çocuklarına spor alanında her türlü desteği vermek için çalışmaya devam ediyoruz. Bu noktada amatör sporcularımızı destekliyoruz. Sizlerin katılacağınız şampiyonalarda daha nice güzel başarılar elde edip madalyalar kazanacağınıza inancımız tam. ‘Spor kenti’ Samsun’da sizlerin daha iyi noktalara gelmeniz için Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir’in öncülüğünde çalışmaya kente yeni spor yatırımları kazandırmaya devam ediyoruz” dedi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Savaş Keskin ise amatör branşlarda yer alan sporcuların gelişimi ve sporcu sayısının artması için için her türlü çalışmayı yaptıklarını belirterek “Biz yaz-kış yaptığımız faaliyetlere devam ediyoruz. ‘Spor kenti’ Samsunumuzda nice milli sporcular yetiştirmeyi hedefliyoruz. Gerek kamplarımıza, gerek yaz spor okullarımıza katılım çok yüksek” diye konuştu.


 

0 Yorum

Yorum Yap