• Samsun
  • Son Güncelleme 13:56
Samsunspor'dan golsüz prova Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Yılport Samsunspor, Kayseri kampında oynadığı hazırlık maçında Gençlerbirliği ile 0-0 berabere kaldı.

Samsunspor

Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde oynanan maçta Yılport Samsunspor sahaya Aykut Özer, Ali Ülgen, Yunus Emre Çift, Berk Taşkın, Mücahit Albayrak, Cihan Kahraman, Polat Yaldır, Amir Arlı, Muhammed Ali Özbaskıcı, Melih Okutan ve Yusuf Ensar Poyrazlı 11’i ile çıktı.

Samsunspor

İlk yarısı golsüz geçen karşılaşmada Kırmızı-Beyazlı takımda ikinci yarı Alp Tutar, Şener Kaya, Alim Öztürk, Yusuf Abdioğlu, Soner Gönül, Celil Yüksel, Furkan Fehmi Güneş, Arvdas Novikovas ve Ensar Arslan oyuna dahil oldu.

hazırlık maçı

Gençlerbirliği ise Übeyd Adıyaman, Emin Sarıkaya, Metehan Mert, Gökhan Gül, Muhammed Bayır, Dymtro Grechyshkin, Aaron Tsihibola, Aksel Aktaş, Barış Alıcı, Serdarcan Eralp ve Jay Bird 11’i ile sahaya çıktı. İkinci yarıda da Atalay Gökçe, Mert Kula, Abdullah Şahindere, Musa Şahindere, Kağan Özkan, Gökhan Altınparmak, Ataberk Gök ve Ali Ablak oyuna dahil oldu.

hazırlık maçı

Maçı Kayseri bölgesinden Alim Kandemir, Süha Adıyaman ve Osman Baruk yönetti. Dördüncü hakem olarak ise Cem Eray Eşmekaya görev aldı.
İkinci yarıda da gol olmayınca maç 0 – 0 berabere tamamlandı.Karşılaşmayı Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkan Vekili Veysel Bilen, Genel Müdür Soner Soykan da izledi. 

Yorum Yap