• Samsun
  • Son Güncelleme 06:58
Samsunspor'dan flaş açıklama... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Yılport Samsunspor Futbol A.Ş.’den yapılan yazılı açıklama ile son günlerde yaşanan hakem hataları ile ilgili olarak her platformda yasal hakların aranacağı belirtildi.

Samsunspor Futbol A.Ş.’den yapılan yazılı açıklama ile son günlerde yaşanan hakem hataları ile ilgili olarak her platformda yasal hakların aranacağı belirtildi. Konuyla ilgili Samsunspor’dan yapılan kamuoyu açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Samsunspor Kulübü olarak sportmenlik, fair-play ve centilmenliğin tüm spor kulüpleri ve paydaşlarımız için vazgeçilmez birer değer olduğuna inanıyoruz.

TFF 1.Lig de 2021- 22 Sezonun ilk yarısının tamamlanmasına az bir süre kala ligde mücadele eden tüm takımlar için heyecanlı ve stresli bir dönemin başladığını biliyoruz. Tüm kulüplerin emeğini korumak adına, saha içinde centilmence mücadele edilmesinin, aynı zamanda acil kararların saha içinde alınmasının kritik önem taşıdığı bir sezondayız.
55 yılı aşan şanlı tarihinde saha dışı ve masa başı oyunların içinde asla yer almayan Samsunspor olarak, üzülerek görüyoruz ki geçen sezonda yaşadığımız bizi Süper Lig hedefimizden uzaklaştırmaya çalışan senaryoların sinyalleri yeniden verilmeye başlanmıştır.

Son haftalarda şahit olduğumuz üzere, rakiplerimize verilmeyen kartlar futbolcularımıza rahatlıkla gösterilmekte, takımımız çok kolay şekilde sahada eksik bırakılmaktadır.

Büyük Samsunspor taraftarı, teknik ve idari kadrosu, oyuncu grubu, yönetimi ve motivasyonu ile zirve yürüyüşünü sürdüren Samsunspor’u durdurmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

Süper Lig’e çıkmaya odaklanmış takımımıza zarar verecek, kasti ve art niyetli tüm faaliyetlere karşı yasal haklarımızı, gerek Türk Hukuku gerekse Türkiye Futbol Federasyonu nezdinde arayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.” 

Yorum Yap