• Samsun
  • Son Güncelleme 14:27
Samsunspor'da Yücel Uyar'dan 'Gençlik' mesajı... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Teknik Direktör Yücel Uyar, "Bizim için bir ışık matematik olarak belirdi. Ama çok umutlanmamak lazım. Çünkü biz tüm maçlarımızı kazanacağız ve rakipler kaybedecek" dedi. 

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Yücel Uyar, Ankaragücü maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Deneyimli Teknik Direktör Yücel Uyar, "Düşme tehlikesi bulunan takımların puan olarak bize yaklaşamayacağını düşünüyorum. Altınordu belki puansal olarak yukarıda gözüküyor ama bu hafta maç oynamadan geçecek. O yüzden onların düşme ihtimali büyük. Sadece banko maçları var o da Balıkesir. Diğer 2 maçı Bolu ve Kocaeli. Yani kendi aralarında maçları var, bizim puanlarımıza gelmeleri mümkün değil. Ancak bizim için yukarda bir ışık belirdi mi? Matematik olarak belirdi" diye konuştu.  

Gençler formayı aldı 

Teknik direktör Uyar, "Ama çok umutlanmamak lazım. Çünkü biz tüm maçlarımızı kazanacağız onların hepsi kaybedecek. Böyle bir tablo var ortada. Bizim hedefimiz son hafta oynadığımız gibi tempolu Samsunspor'a yakışır futbol oynamak. Forma verdiğimiz gençler bizi mahcup etmedi. Yine onlarla devam edeceğiz. Ben gençlere şöyle demiştim, 'teknik direktörler forma vermez alınır.' Ama onlar öyle yapmadı, formayı almadılar biz verdik onlara. Ancak şimdi biz formayı giyeceğiz diye performans olarak ısrarcılar. Çok iyi oynadılar öyle oynayanın şansı devam edecek. Çünkü biz seneye de bir kadro yapılanması içindeyiz” dedi.

 


 

0 Yorum

Yorum Yap