• Samsun
  • Son Güncelleme 18:27
Samsunspor'da 'Tomane' kararı Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsunspor Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, golcü Tomane'nin takıma maddi kazanç sağlamadan ayrılamayacağını söyledi.  

Yılport Samsunspor Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, golcü Tomane Mendes'in takıma maddi kazanç sağlamadan ayrılamayacağını söyledi. Süper Lig hedefiyle yeni sezona girmeye hazırlanan Samsunspor'da, transfer döneminde 14 oyuncu kadroya katıldı. Bu 14 transferin 6'sını yabancı oyuncular oluşturdu.

Batu Kaplan, "Takımdan gidecek oyuncular belli. Ismael Diomande, Sheldon Bateau, Erald Çinari, Vukan Savicevic, Elhadj Bah gibi oyuncular takımdan ayrılacak ve satış listesine konuldu. Bu oyuncuların kendilerine takım bulmalarını bekliyoruz. Onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sağ bek konusunda görüşmelerimiz devam ediyor. 

Zeki Yavru ile görüşme yaptığımız doğru ama henüz bir anlaşma yok. Stoper konusunda bir arayışımız yok. Diomande bundan sonraki süreçte takımdan ayrı çalışmalarına devam edecek. Tomane Mendes, bizim oyuncumuz. Tomane gitmek istiyorsa ya da menajeri teklif getiriyorsa, Tomane de gitmek isterse biz onun önünü açarız. Kulüp olarak biz bu işten kar etmezsek, bizim bir kazancımız olmazsa gitmesini istemiyoruz. Tomane bizim oyuncumuz, kendisiyle herhangi bir problemimiz yok. Yabancı oyuncu konusunda da 21 yaş altı kontenjanından genç yabancı almayacağız" dedi.


 

Yorum Yap