• Samsun
  • Son Güncelleme 12:27
Samsunspor'da Teknik Direktör Eroğlu, "Bahanemiz yok" Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Teknik direktör Hüseyin Eroğlu, "Herkes işini çok iyi yapıyor. Çok samimi ve çalışkan. Bandırmaspor maçından galibiyet hedefliyoruz" dedi. 

Yılport Samsunspor'da, Bandırmaspor maçının hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Samsunspor’da herkesin işini çok iyi yaptığını ve aile ortamının olduğunu belirten Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, “Herkes işini çok iyi yapıyor. Çok samimi ve çalışkan. Gerçekten bu anlamda her personele çok teşekkür ediyorum. Herkes yardım etmeye çalışıyor. Buda bizim için bir avantaj sanki yıllardan beri burada çalışıyormuş gibiyim. Bu anlamda da personelimize ve icra kurulumuza teşekkür ediyorum. Aynı frekanstayız ve bu başarıyı getirecek en önemli faktörlerden biri" dedi.

Beyçimento Bandırmaspor çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Hüseyin Eroğlu, “Bandırma deplasmanına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Onlarında kötü bir gidişi var. Ama bizim için deplasman, iç saha fark etmez, kazanmak için gideceğiz. Karşılaşma 13.30'da oynanacak oradaki saha şartları biraz daha motivasyon anlamında etkileyebilir ama profesyonel bir sporcuysak ve profesyonel bir iş yapıyorsak, her havada oynamak zorundayız. Bahanemiz yok. En iyi şekilde hazırlandık.  Bugün ve yarın yapacağımız taktiksel antrenmanlarla da çalışmalarımızı tamamlamış olacağız ve cumartesi sabahı da hareketimiz gerçekleşmiş olacak. Profesyonel bir takımız. Bütün Samsunspor taraftarı, camiası herkesin beklentisi Samsunspor'un şampiyon olması yönünde. Bizde güzel hazırlanan bu tesislerde çok çalışıp, anlamlı bir sezon geçirmek istiyoruz" diye konuştu. 
 

0 Yorum

Yorum Yap