• Samsun
  • Son Güncelleme 19:45
Samsunspor'da Basın Sözcüsü Ender Gür, "Kazanırsak seri yakalarız" Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Yılport Samsunspor'un Basın Sözcüsü Ender Gür, Eyüpspor maçından alınacak bir 3 puanın kendilerini galibiyetler serisine yönlendirebileceğini söyledi.
 

Yeni göreve getirilen teknik direktör Fuat Çapa ve oyuncuların birbirini tanıması açısından kampın çok verimli geçtiğini belirten Gür, "Oyuncularımızın fiziksel anlamda gelişmesi ve takımdaşlık duygusunun artması için kamp bizim açımızdan gayet olumluydu. Oyuncularımız teknik direktörümüzün nasıl bir oyun anlayışı istediğini gayet net bir şekilde anlamış oldu. Manisa FK maçında alınan galibiyetle oyuncularımızın öz güveni yerine gelmiş oldu." dedi. 

Cumartesi tamamlanıyor 

Önlerinde Eyüpspor maçı olduğuna işaret eden Gür, "Tüm hazırlıklarımızı o maça göre yapıyoruz. Kamp çalışmamızı Antalya'da cumartesi günü tamamlayıp İstanbul'a geçeceğiz. Samsunspor her maça olduğu gibi Eyüpspor maçına da galibiyet parolası ile çıkacaktır." ifadesinde bulundu.

Eyüpspor maçı önemli 

Eyüpspor'un ligde hedefe oynayan bir ekip olduğunu belirten Gür, "Tabii ki çok zor bir karşılaşma olacak, onlar da ligde hedefe oynayan bir takım. Özellikle son haftalarda üst üstte aldığı başarılı sonuçlar dikkat çekicidir. Antalya kampının pozitif etkilerini Eyüpspor maçına yansıtarak sahadan galibiyetle ayrılacağımıza inanıyoruz. Manisa FK galibiyeti ve arkasından Eyüpspor'dan alacağımız bir galibiyet bizi seri galibiyete yönlendirebilir. O yüzden çok önemsediğimiz bir maç oynayacağız. Bir seri yakalamamızın Samsunspor'un ligde yeniden iddialı konuma gelmesine büyük yararı olacaktır" dedi

Yorum Yap