• Samsun
  • Son Güncelleme 15:02
Samsunspor'da Altıparmak açıklamalarda bulundu... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

 

Samsunspor'da Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, Pazartesi günü oynanacak Denizlispor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

 

Samsunspor'da Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, deplasmanda oynanacak Denizlispor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.  Son maçlarda kaybedilen puanlara en çok kendilerinin üzüldüğünü söyleyen Altıparmak, "Biz Samsunspor’uz. Herkes içeride veya dışarıda oynadığımızda bize önlem alıyor. Biz de onlara karşı önlemimizi alıyoruz ama bazen nasıl ilk 3 maçta iyi oynadık ve uyguladıysak son 2 maçta ise bunu uygulayamadık. Böyle şeyler futbolda var” dedi.

Gereken analizleri yapıyoruz

Son 7 günde 3 maçtan 4 puan aldıklarını belirten Altıparmak, “Bu süreçte kullanamadığımız ve sakatlığı bulunan oyuncular hep orta saha oyuncuları oldu. Diomande, Savicevic, Cihan Kahraman ve Gökhan Karadeniz’in sakatlıkları üst üste geldi. Zaman zaman Yasin Öztekin’i ortada kullandık ama bu hafta itibariyle oyuncularımız sakatlıktan döndü. Bundan sonra daha farklı olacak diye düşünüyorum. Daha önce 5 takımla şampiyonluk yaşadım. ‘Rakibe önlem almayız’ diye bir şey söylemedim. Rakibin analizlerini iyi ve kötü yönlerini araştırıyoruz. Birinci amacımız kendi oyunumuzu oynamak" diye konuştu.

14 yıldır bu işi yapıyorum

Tek amaçlarının Samsunspor ile başarılı olmak olduğunun altını çizen Mehmet Altıparmak, “14 senedir yaptığım işi sanki burada ilk defa söylüyormuşum da yapıyormuşum gibi algılanması ve söylenmesi, bunun üzerinden insanları bizim üzerimize yollanması gibi bir durum var. Yoksa benim umurumda değil. İstediğinizi de yazabilirsiniz. Önceki 5 şampiyonluğu böyle yaptık. Burada da böyle yapacağız. Eleştirilere açık olmasak toplantı yapmayız, konuşmayız. Her şeye çok açığız. Tek amacımız Samsunspor ile başarılı olmak, şampiyon olmak. Biz bunun için çalışıyoruz. Herkesten daha fazla üzülüyoruz. Bursaspor mağlubiyeti ve Gençlerbirliği beraberliği bizim açımızdan olmaması gereken bir şeydi. Maç başına 2 puan ortalamasını tutturduğunuzda bu ligde şampiyon oluyorsunuz" diye konuştu.

 

Yorum Yap