• Samsun
  • Son Güncelleme 11:02
Samsunspor'da Adnan Güngör ve Musa Aydın açıklama yaptı... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsunspor'da Scout görevinde yer alan Adnan Güngör ve Musa Aydın, görevlerinden ayrılış süreciyle ilgili yazılı bir açıklama bulundu.

Yılport Samsunspor'da geçtiğimiz günlerde görevlerine son verilen Adnan Güngör ve Musa Aydın, sosyal medya hesaplarından yazılı bir açıklamada bulundu. Samsunspor camiasına seslenen Güngör ve Aydın, görev yaptıkları süre zarfı içerisinde şanlı armaya asla yanlışlarının olmadığını ve kulüp yetkilileri tarafından yapılacak açıklamalar karşısında söz hakkına sahip olacaklarının altını çizdi.  

Görevden kaçmadık

İşte Adnan Güngör ve Musa Aydın'ın yaptığı o açıklama; "Değerli Samsunspor kamuoyuna, 31.10.2021 tarihinde kulübümüzün sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile görevimize son verildiğini ikimizde görev icabı farklı illerden akşam Samsun'a dönerken yolda öğrenmiş olduk. 56 yıllık Samsunspor tarihinde bu şanlı formayı en fazla giymiş yıllarca bu takımda kaptanlık yapmış, parasız pulsuz dönemde dahi sorumluluk almış, görevden kaçmamış  insanlarız. Karara saygı duyuyor, tebliğ edilme şeklinin takdirini sizlere bırakıyoruz. 

İçimiz çok rahat

Görev yaptığımız süre içerisinde işimizi ailemizin önünde tutarak çalışıp elimizden gelen herşeyi yapmanın verdiği gönül rahatlığı ile ayrılıyoruz. Çalışırken hatalarımız olmuştur ancak yanlışımız olmamıştır. İstemeden veya fark etmeden Samsunspor'umuza zarar verdiysek tüm şehrimizden, taraftarımızdan ve Samsunspor'lulardan özür dileriz. Görev yaptığımız süre zarfında aile içinde olan aile içinde kalır düşüncesiyle kamuoyunda olumsuz olan her şeyin üstümüze kalmasına rağmen bir gün olsun çıkıp açıklama yapmadık veya bunun bizimle alakası yok diyerek dışarıya bilgi sızdırmadık. 

Vicdanıyla baş başa bırakıyoruz

Gerçekleri bilmeden varsayımlar üzerinden bizleri itham eden , yargılayan herkesi de vicdanıyla baş başa bırakıyoruz. Kulübümüz yetkilileri tarafından kim olursa olsun hakkımızda yapılacak yersiz ve yalan yanlış açıklamalarda, söylemler karşısında mutlaka her şekilde cevap vereceğimizin bilinmesini isteriz. İnşallah Samsunspor'umuz en kısa zamanda hak ettiği Süper Lig'de yer alır" ifadelerini kullandı. 
 

Yorum Yap