• Samsun
  • Son Güncelleme 03:09
Samsunspor'a yakışan isim olacak Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsunspor'da teknik direktör arayışı devam ediyor. Başkan Yıldırım'ın önümüzdeki günlerde İstanbul'da yurt dışından gelecek bir isimle görüşeceği öğrenildi. 

Yılport Samsunspor'da teknik direktör arayışı devam ediyor. Başkan Yıldırım'ın önümüzdeki günlerde İstanbul'da yurt dışından gelecek bir isimle görüşeceği öğrenildi.

Bu konuda hata yapmamak isteyen Kırmızı-Beyazlı ekipte Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan'da açıklamalarda bulundu. Kaplan, "Takımın başına getireceğimiz hoca öncelikle bizi şampiyonluğa ulaştıracak kapisetede bir isim olmalı. Bilgi birikimi ve tecrübesiyle bizi bir üst lige taşıması gerekiyor. Biz bu konuda çalışmalar yapıyoruz. Oyuncu transferlerinde keza aynı; bu ligi bilen bu ligde oynamış Türk oyuncuların yanına yabancılarıda monte edip iyi bir kadro kurup önümüzdeki sezon Süper Lig'e çıkmak. Hedefimiz bu şekilde. Şunu da söylemeleyim ki sosyal medyada haberleştirilen hiç bir teknik direktörle anlaşmayacağız. Başkanımız Yüksel Yıldırım, iki adaydan bir tanesinde karar verecek" dedi. 

0 Yorum

Yorum Yap