• Samsun
  • Son Güncelleme 00:02
Samsunspor TFF'ye başvurdu Görseli
SPOR

Yılport Samsunspor Kulübü, Altınordu ile oynanacak rövanş maçı için TFF'ye protokol kapasitesinin arttırılması için başvuru da bulundu.

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

TFF 1. Lig Play-Off yarı final rövanş ayağında Altınordu ile evinde karşılaşacak olan Yılport Samsunspor'da hazırlıklar devam ediyor. Kırmızı-Beyazlı kulüpte 22 Mayıs Cumartesi günü oynanacak rövanş maçında, protokol kapasitesinin artırılması için Türkiye Futbol Federasyonu’na resmi başvuruda bulundu. Kulüpten yapılan açıklamada, "Samsunspor Futbol Kulübü olarak, 22 Mayıs Cumartesi günü oynayacağımız Yılport Samsunspor–Altınordu play-off yarı final rövanş maçında, protokol kapasitesinin artırılması için Türkiye Futbol Federasyonu’na resmi başvurumuzu yapmış bulunuyoruz.
Cevap Bekleniyor
Bu başvurumuzun cevabı Türkiye Futbol Federasyonu’ndan kulübümüze ulaştığında, resmi açıklamamızı siz değerli taraftarlarımızla yine resmi kanallarımızdan paylaşacağız.Play-off maçlarıyla devam eden TFF 1. Lig 2020-2021 sezonunda, maçlar seyircisiz oynanmaya devam etmektedir. Kulübümüz resmi açıklama yapmadığı sürece, taraftarlarımızın stada giriş için kamuoyunda yer alan kimi duyumlara, Samsunspor yöneticisi ya da kulübümüzde yetkili olmayan kişilerin, maça sınırsız taraftar alınacağı ile ilgili iddialarına itibar etmemeleri ve resmi açıklamalarımız dışında söylentileri dikkate almamalarını rica ederiz. Taraftarlarımıza saygıyla duyurulur" ifadelerine yer verildi.

Yorum Yap