• Samsun
  • Son Güncelleme 07:33
Samsunspor taraftarına kötü haber... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsunspor'un Boluspor ile oynadığı karşılaşma sonrası TFF, çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DOĞU ALT TRİBÜN 132. blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kartlarını bloke etti. 

TFF tarafından yapılan açıklamada, "Yılport Samsunspor Kulübünün, 15.12.2021 tarihinde oynanan Yılport Samsunspor-Beypiliç Boluspor, Spor Toto 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DOĞU ALT TRİBÜN 132. blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,  

16 bin para cezası

Aynı müsabakada Yılport Samsunspor Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 16.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 52/3. maddesi uyarınca saha olaylarına karışan taraftarların bulunduğu BATI ALT TRİBÜN 114 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine.karar verilmiştir" ifadelerine yer verildi. 
 

Yorum Yap