• Samsun
  • Son Güncelleme 02:52
Samsunspor hazırlık maçında Sakarya'yı 3-2 mağlup etti Görseli
SPOR

Samsunspor, yeni sezon öncesi TFF 2.Lig ekiplerinden Sakaryaspor ile oynadığı maçı 3-2 kazandı.

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Kaya Green Park Otel 1 Numaralı Saha’da oynanan maçta Yılport Samsunspor, sahaya Alp Tutar, Ali Ülgen, Hüseyin Öztürk, Ercan Yazıcı, Recep Burak Yılmaz, Cihan Kahraman, Hasan Kılıç, Brahim Darri, Erald Çinari, Tomane ve Yasin Öztekin 11’i ile çıktı.

İlk yarıyı Ercan Yazıcı, Hasan Kılıç (penaltı), Darri ve Tahir Babaoğlu’nun (penaltı) attıkları gollerle 3-1 önde tamamlayan Kırmızı-Beyazlılarda ikinci yarı Necmican Cebeci, Esin Hakaj, Semih Altıkulaç, Vukan Savicevic, Kürşat Çiçek, Gökhan Karadeniz, Furkan Fehmi Güneş, Ali Kılıç ve Ahmethan Köse oyuna dahil oldu.

Sakaryaspor ise Fatih Gülmez, Oğuz Yıldırım, Onur Karabacak, Çağlayan Menderes, Eyüpcan Delibalta, Oğuz Kocabal, İrfan Akgün, Onur Ramazan Toprak, Mehmet Özdıraz, Ömer Bozan ve Tahir Babaoğlu 11’i ile sahaya çıktı.

İkinci yarıda da Arif Kocaman, Hurşit Taşçı, Ömer Can Sokullu, Kadir Ari, Savaş Yılmaz, Alimcan Menteşe, Murat Kaan Çalık, Azat Tarım, Ömer Faruk Özbalaban, Kerem Özel, Yuşa Tığrak ve Eray Dursun oyuna dahil oldu.

İkinci yarıda Mehmet Özdıraz’ın golüyle Yılport Samsunspor karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı.

Hakemler maça  gelmedi

Maça TFF tarafından atanan Bolu bölgesindeki hakemler gelemeyince karşılaşmayı Teknik Direktör Mehmet Altıparmak’ın yardımcıları Korhan Özen ve Murat Akyüz ile Sakaryaspor’un Teknik Direktörü Ercümend Coşkundere’nin yardımcısı Güvener İçöz yönetti.

Yorum Yap