• Samsun
  • Son Güncelleme 01:03
Samsunspor bando takımı kuruluyor Görseli
SPOR

Samsunspor tribünlerinde bu sezon bir ilk yaşanacak. Tribünler artık bando takımı eşliğinde coşacak.

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsunsporlu Aileler Derneği, bir süredir üzerinde çalıştığı 'Samsunspor Bando Takımı' projesini hayata geçiriyor.

Batı Alt Aile Tribününde her maç yerini alacak olan bando takımına katılmak isteyenlerin, Samsunsporlu Aileler Derneği Başkanı Cüneyt Şenkal ile iletişime geçmesi gerekiyor. 

Bu sezon şampiyonluk yolunda 12. Adam olarak takıma daha iyi katkı vermek için çalışmaların sürdüğünü belirten Samsunsporlu Aileler Derneği Başkanı Cüneyt Şenkal "Pandemi nedeniyle geçen sezon takımımıza gerekli katkıyı verememiştik. Artık tribün hasretimiz bitti. Bu sezon biz taraftarlara çok iş düşüyor. Kulübümüze forma ve kombine alarak maddi desteğimizi vereceğiz.

Bunun yanı sırada 12. Adam görevimizi yapacağız. Sampa Otomotivin maddi katkılarıyla bando ekibimizin enstrümanlarını aldık. Tribünlerimizi dahada coşturmak adına Klarnet, saksafon, trompet, trambon, tuba, davul, zil, tenor horn çalabilen taraftarların bando takımına katılması bekliyoruz. Bu enstrümanları çalabilecek arkadaşlar 0541 6394555 nolu telefondan bana ulaşabilirler. Kısacası bu sezon tribünler coşacak, takımımız ise fırtınalar estirerek layık olduğu Süper Lige çıkacaktır" dedi.

Yorum Yap