• Samsun
  • Son Güncelleme 06:22
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde görev değişimi... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde görev değişikliği yapıldı. İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'ne atanırken yerine Afyonkarahisar İl Müdürü olan Feyzullah Dereci getirildi.

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde flaş bir gelişme yaşandı. İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'ne atanırken yerine Afyonkarahisar İl Müdürü olan Feyzullah Dereci getirildi.

FEYZULLAH DERECİ KİMDİR?
Samsun'un yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, 12 Mart 1976 yılında Rize'nin Ardeşen ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini aynı ilçede tamamladı. 1998 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu tamamladı. Aynı yıl Artvin'e beden eğitimi öğretmeni olarak atandı. 2 yıl Artvin'de görev yaptıktan sonra memleketi olan Rize'ye tayini oldu. Rize'nin Ardeşen ilçesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevinde bulundu. Daha sonra Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü yaptı. Evli iki çocuk babası olan Dereci'nin hentbol, basketbol, badminton, judo, rafting antrenörlükleri bulunuyor ve aktif olarak badminton hakemliği yapıyor. Dereci son olarak Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yaptı. 

Yorum Yap