• Samsun
  • Son Güncelleme 02:25
Mehmet Altıparmak: Hedef Süper Lig Görseli
SPOR

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, "Bugün kulübümüzün 56. yıl dönümü ve nice 56 yıllar dilerim. Bu sene amacımız 56. yılını kutladığımız dönemde hedefimiz Süper Lig'e çıkmak" dedi

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!


Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, 2021-2022 sezonu öncesi Nuri Asan Tesisleri'nde açıklamalarda bulundu. Samsunspor'un 56. yıl dönümünü kutlayan Altıparmak, "Bugün kulübümüzün 56. yıl dönümü ve nice 56 yıllar dilerim. Bu sene amacımız 56. yılını kutladığımız bu dönemde sezon sonu hedefimiz Süper Lig'e çıkmak. Bunun için var gücümüzle çalışacağız" dedi. 

Gidenler ve kalanlar olacak

Altıparmak, "Bugün ilk antrenmanımızı yaptık, 4-5 gün burada antrenman yaptıktan sonra testlerimizi de burada bitireceğiz. Sonra Erciyes ve Bolu iki tane kampımız. Bu kamplarda hem oyuncularımızın performansını yükselteceğiz hem de oyun taktiğimizi belirleyeceğiz. Hedefimiz Ağustos ayında oynanacak sezonun ilk maçına hazır hale gelmek. Bu süre zarfında yeni transferlerimiz olacak, yeni gelenler ve gidenler olacak. İnşallah ligin ilk maçında hazır hale gelmiş kadromuzu sahada göreceğiz" diye konuştu. 

Samsun yanımızda olsun

Mehmet Altıparmak, bu sene Samsunspor'daki en büyük amaçlarının önce aile ortamını oluşturmak, sonra da takım olmak olduğuna vurgu yaparak, "Takım olduğunuz zaman her şeyi daha kolay hallediyorsunuz. Onun için oyuncularıma da aynı mesajı verdim. Tüm Samsun'a da 'Başka Samsunspor yok, herkes Samsunspor'un etrafında toplansın' diyorum. Herkesin fikrine ve görüşüne saygımız var. Bizim yanımızda olsunlar. Hatalarımız olacak, zor günlerimiz olacak. Bu iş birlik ve beraberlik işi. İnşallah bütün Samsun olarak kenetleneceğiz ve o çok arzu ettiğimiz Süper Lig'e bu sene çıkacağız." ifadesini kullandı.

Yorum Yap