• Samsun
  • Son Güncelleme 13:50
Hüseyin Eroğlu açıkladı… Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

10 yıl Altınordu'yu çalıştırdıktan sonra ayrılan tecrübeli teknik direktör Hüseyin Eroğlu, Samsunspor ile görüştüğünü açıkladı.

Uzun yıllar Altınordu'yu çalıştıran Hüseyin Eroğlu, Göztepe ile görüştüğünü ama anlaşamadığını söylerken, Samsunspor'laysa temasların sürdüğünü söyledi. Eroğlu, "Altınordu’dan ayrıldıktan sonra herkes dinlenme sürecine girdiğimizi düşünüyor ama tam tersi. Şu an bir çok takımı takip ediyoruz. Çünkü herhangi bir yerden teklif gelirse diye, gerek o lige, gerek se o takıma kolay adapte olmalıyız. Takımların durumlarını detaylı izliyoruz.

 Görseli Başkan Yıldırım düğmeye bastı

Samsunspor ile görüşmemiz var

Bayram Bektaş ile yollarını ayıran Samsunspor ile görüşmelerin sürdüğünü anlatan Eroğlu, "Samsunspor ile bir görüşmemiz oldu. 2 yıl önce özellikle play-off sürecinde ciddi bir teklif yapmışlardı bana ancak Altınordu'da devam ettiğim için gerçekleşmemişti. Samsunspor da taraftarıyla, camiasıyla büyük bir ekip. Çok değerli ve kulübü için herşeyi yapan bir başkanları var.

Süper Lig ’de yer almayı ve başarılı olmayı hakeden büyük bir camia. Şu an için de bir temasımız var kendileriyle. Ne olup ne biteceğini süreç gösterecek bakalım" dedi.

Yorum Yap