• Samsun
  • Son Güncelleme 03:54
Çağdaş Atan konuştu... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Yılport Samsunspor'un prensipte anlaştığı ancak anlaşmaya varamadığı teknik direktör Çağdaş Atan açıklamada bulundu. 

Samsunspor yönetimiyle görüşme gerçekleştiren ancak anlaşmaya varılamayan teknik direktör Çağdaş Atan yaptığı açıklama yaptı. 

Çağdaş Atan, "Samsunspor yönetiminden teknik direktörlük pozisyonu için teklif aldığımda, takımın hangi ligde olduğunu dahi düşünmeden görüşmeyi kabul ettim. Gerek Samsunspor'un köklü geçmişi, gerekse şehrin potansiyeliyle burası bulunduğu ligden bağımsız, büyük bir camia. Yönetim kurulu ile yaptığımız görüşmelerde, ekibimizle birlikte aklımızdaki futbolu anlatıp, üç yıllık bir plan sunduk. Bu plana göre oyun ve kadro olarak ilk sezondan itibaren temelleri kuvvetli atıp, ikinci sezonda Süper Lig'deki yerimizi sağlamlaştırıp, üçüncü sezon Avrupa kupalarına katılma pozisyonu için yarışan bir Samsunspor hayal ettik. Bu hayalin pesinden koşabilmek için, yaz dönemleri büyük hamleler yapmak yerine, kurduğumuz kadronun üstüne küçük eklemelerle üç sezonda oyunu mükemmelleştirmenin doğru olduğunu anlattık. Kadro yapısı ve çalışma prensipleri detaylarındaki görüşmelerimiz devam ederken, Samsunspor yönetim kuruluyla aynı sayfada buluşamadık. 

Çağdaş Atan, "Öncelikle beni ve ekibimi bu değerli kulübe layık bulup görüşmeye davet eden Samsunspor yönetimine saygılarımı sunarım. Görüşmelerimiz devam ederken, prensipte anlaştığımız yönünde çıkan haberlerin doğrultusunda büyük teveccühünü gördüğüm Samsunspor taraftarına da teşekkür ediyorum" dedi.
 

Yorum Yap