• Samsun
  • Son Güncelleme 17:43
Boksör kardeşler madalya peşinde... Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

İki kardeş, iki can. Melih ve Sudenaz, antrenör babaları Ramazan Ballıoğlu ile yeni hikayeler yazmak için kolları sıvadı. 
 

Samsunlu milli sporcu Melih Yıldırım Ballıoğlu ve Sevindik Boks Spor Kulübü sporcusu Sudenaz Ballıoğlu, katılacakları 2023 Türkiye Boks Şampiyonası öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. 2021 yılı içerisinde gençler kategorisinde şampiyon olarak ülkemizi Karadağ'da milli formayla temsil eden Melih Yıldırım Ballıoğlu yine zaferlere imza atmak için kolları sıvadı. 

Sudenaz Ballıoğlu'da abisi gibi altın madalyanın peşinde. 2019 ve 2021 yılında Türkiye ve Avrupa Yıldızlar Üst Minikler kategorisinde Avrupa 3'ncüsü olan Sudenaz, Türkiye Şampiyonası'nda ringe çıkacak ve altın madalya peşinden koşacak.

Antrenör baba

Melih ve Sudenaz'ın hem babası hemde antrenörleri olan Ramazan Ballıoğlu, "Aile boyu boks sporuna gönül verdik. Kızım ve oğlum bizleri her zaman elde ettikleri başarılı sonuçlar ile gururlandırdı. Şimdi ikisi de katılacakları turnuvalarda yine altın madalya peşinden koşacak. Hem Melih hemde Sudenaz ile 2019 ve 2021 yaptığımız başarıları 2023 yılında tekrarlamak istiyoruz" dedi.

 

Yorum Yap