• Samsun
  • Son Güncelleme 18:20
Başkan Yüksel Yıldırım, "Bizi izlemeye devam edin" Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken açıklamalarda bulundu.Yıldırım, "Bizi izlemeye devam edin" dedi. 

Yılport Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunan Yıldırım, Kırmızı-Beyazlı camiaya önemli mesajlar verdi. 

Başkan Yıldırım yaptığı açıklamada Türkiye'nin Samsunspor ile gurur duyacağı ifadeleri dikkat çekerek, "Bazen tekrar yukarı çıkmak için dibe vurmak gerekir. Samsunspor Kulübü olarak güzel gelişimler göstermeye başladık. Umarım hem ligde ve hemde gençler liginde böyle devam ederiz. Samsunspor Türk futbolunun önemli kulüplerinden biri olup Türk furboluna tekrar genç yetenekler sunmaya başladı. 

Akademimiz ile gurur duyuyoruz

Yunus Emre, Ali Kılıç, Polat, Muhammet Ali, Emirhan, Ali Taha, Efe Berat, Bedirhan, genç Milli yeteneklerimizden bazıları. Bizi izlemeye devam edin... TFF 1.Lig'de olup en fazla oyuncu Genç Milli Takımlara veren ve yetiştiren ender iki kulüpten biriyiz. Samsun olarak Batı Park'taki Mustafa Kemal Erkanat Tesisleri'nde kurduğumuz Türkiye'nin en modern futbol akademisi olan "Samsunspor İlkadım Futbol Akademisi" ile gurur duyuyoruz. 

19 Mayıs Kupası turnuvası düzenlenecek

Allah izin verirse 2023 yılından itibaren Samsunspor FK olarak her yıl "Uluslararası 19 Mayıs Kupası Turnuvası" düzenleyeceğiz. Bu turnuvaya yurtdışından çok önemli kulüplerin genç takımları davet edilecek. Türkiye Samsunspor ile gurur duyuyor olacak"ifadelerini kullandı. 
 

Yorum Yap