• Samsun
  • Son Güncelleme 14:45
Başkan Yıldırım  'Sizi anlamakta zorluk çekiyorum' Görseli
SPOR

Başkan Yüksel Yıldırım, "Djedje'yi getirdiğimde beni yerden yere vurdunuz. Şimdi de gönderirken aynısını yapıyorsunuz. Sizleri anlamakta zorluk çekiyorum. Ben kulübümüz için doğru olanı yapıyorum" dedi

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!


Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Brice Djedje'nin takımdan gönderilmesiyle ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Bir taraftarın, "Başkanım dje dje’nin avukatın yaptığı açıklamada 3-4 ay parasını alamadığını ve indirim istendiğini söylemişti kulüp tarafından bu yabancı oyuncuların parasını geciktirdiğinizde böyle problemler maalesef ki çok oluyor ama siz dahil çok güvenmiştiniz djedje’ye yanılttı herkesi" şeklinde ki yorumu üzerine Başkan Yüksel Yıldırım'da açıklamalarda bulundu.

 

 

Artık normalleşiyoruz

Yıldırım, "Yalan. Sadece 8 maç parası. O da 2 ay yapar. Bunu tüm oyunculara yaptık. Çünkü tüm takımlar en az 3-4 aydan başlayıp 6-7 ay maaş ödemiyorlar. Bir salak biz miyiz? Artık bizde normalleşiyoruz. Kendini güçlü bir başkan hissediyorsan tavan yapan bir oyuncuyu şartlar uymadığı anda göndermelisin yoksa güçlü olamazsın ve futbolcular seni fırıldak gibi yapar ve parmağında dönderir. Kulübü oyuncular yönetir. Geçen sene kulüpte olanlar iyi bir tecrübe oldu bize ve teknik ekibe. Djedje'yi getirdiğimde beni yerden yere vurdunuz. Şimdi de gönderirken aynısını yapıyorsunuz. Sizleri anlamakta zorluk çekiyorum.  Ben kulübümüz için doğru olanı yapıyorum. Boşuna Patron olmamışız" ifadelerini kullandı. 


 

Yorum Yap