• Samsun
  • Son Güncelleme 21:14
Başkan Yıldırım : Pes etmek yok Görseli
SPOR

Başkan Yüksel Yıldırım, "Sözün bittiği yerdeyim. Verdiğim sözü sizlere karşı tutamadığım için sizlerden özür diliyorum. Ama pes etmek yok, sonuna kadar devam" dedi.

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Ligde Menemenspor karşısında beklenmedik bir puan kaybı yaşayan ve şampiyonluk yarışında büyük yara alan Yılport Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Camiadan özür dileyen Başkan Yıldırım, ''Sözün bittiği yerdeyim. Söyleyecek çok şeyler var ama çok üzüntülüyüm, konuşamıyorum. Verdiğim sözü sizlere karşı tutamadığım için sizlerden özür diliyorum. Başkan olarak benim şu anda yapabileceğim çok şey var gibi gözükse de daima söz sadece sahadaki futbolcular ve teknik ekipte'' ifadelerini kullandı. 
YANLIŞ ANLAŞILDIM
Yıldırım ayrıca bir taraftarın, 'Asla pes etme başkanım, bir sezonun emekleri boşa gitmesin' yorumunun üzerine, Yıldırım, ''Asla pes etmem. Sadece takıma güvenip son 5 maçta 5 galibiyet alıp şampiyon oluruz demiştim. Sadece bu olmadı diye özür diledim. Galiba yanlış anlaşıldım! Şampiyonluğa inancım devam ediyor. Can bu bedenden çıkmadan pes etmeyeceğiz. Durmak yok, sonuna kadar devam'' yorumunu yaptı. Kırmızı-Beyazlı taraftarlarda Yıldırım'ın bu paylaşımına destek göstererek mesaj yağmuruna tuttu. 

Yorum Yap