• Samsun
  • Son Güncelleme 01:06
A Milli Takım'da Stefan Kuntz dönemi! Görseli
SPOR

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

A Milli Takım ile anlaşan Stefan Kuntz'a imza töreni yapıldı. 58 yaşındaki çalıştırıcı "Gururluyum" dedi.

A Millî Takımımızın yeni teknik direktörü Stefan Kuntz için imza töreni düzenlendi. İmza töreninde konuşan Kuntz, "İlk söyleyebileceğim şey gurur olacak. Hamit beni aradığında ve teklifi ilettiğinde büyük bir mutluluk duydum. Çok büyük bir görev" ifadelerini kullandı.

Evime döndüm

"Bizim şimdi en kısa sürede futbola odaklanıp, Norveç maçına hazırlanmamız gerekiyor. Sayın Başkan'a da teşekkür ediyorum. DFB ve benimle profesyonelce müzakereler yürüttüler. Sert müzakere oldu ama adilane oldu diyebilirim. Evime döndüm diyebilirim" dedi.  

Kahkahalar attım

"Sergen'in Türkiye'de saha kenarında teknik direktör olarak görünce kahkahalar attım. Beşiktaş'taki 1 yılımı çok iyi hatırlıyorum. Alpay politikaya atılmış. Şifo, Ertuğrul, Recep, Rıza, herkesi çok özledim" ifadelerini kullandı. 

Ailemde gelmek istedi

"Aileme gelen teklifi ilk söylediğimde bana söyledikleri şu oldu: Biz de gelebilir miyiz Türkiye'ye. Sanırım bundan daha ala bir iltifat yapamam. Yönetim tarafından gösterilen inanca çok teşekkür ediyorum. Güç ve pozitif enerji doluyum. Türk oyuncuların potansiyelini biliyorum. Yeni bir organizasyon ve yapı kazandıracağız" diye konuştu. 

Yorum Yap